eReport.sk
Bývalý minister školstva
Juraj Draxler, exminister školstv. Foto: tasr

Draxler: Fico mal po voľbách štátnický a zmierlivý prejav, médiá šírili agresivitu a žlč!


Bývalý minister školstva a komentátor verejného diania Juraj Draxler si myslí, že hneď po voľbách sa ukazuje, že kto chce spoločnosť ukľudňovať a kto ju chce naďalej paralyzovať, hecovať a rozdeľovať. Všimol si totižto, že zatiaľ, čo Robert Fico (Smer-SD) na prvej tlačovej konferencii po voľbách zvolil pokojný, pomaly až premiérsky tón, médiá už od nedele šíria negatívne až poplašné správy.

O nič lepšie na tom nie sú ani predstavitelia Progresívneho Slovenska, ktoré skončilo vo voľbách druhé. Napísal to Juraj Drraxler na sociálnej sieti.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. T. Taraba ešte neskončil s odvolaným štátnym tajomníkom MŽP, Michalom Kičom.

Fico zmierlivý, korporátne médiá agresívne

„Všimnite si jednu vec: kým Robert Fico mal na obed vyslovene zmierlivý prejav (mimochodom, naozaj veľmi dobrý a štátnický) a vyzval na upokojovanie vzťahov v krajine, médiá od rána idú agresivitu a žlč.Samozrejme, vrátane nezmyslov, ako teraz budeme promoskovskí, dokonca sa vraj dostávame mimo európskej civilizácie a podobné veci,“ napísal na sociálnej sieti Draxler.

Prebudilo sa Slovensko z matovičovského marazmu?

Aj vzhľadom na výsledok volieb však exminister verí, že sa Slováci prebudili z matovičovského marazmu a dnes sú schopní vyhodnocovať si jednotlivé prejavy a situácie omnoho lepšie. Koniec koncov, Fico už dostal od prezidentky poverenie zostaviť vládu a bude mať pravdepodobne možnosť dokázať, že vie ukľudniť a do určitej miery zjednotiť slovenskú spoločnosť.

„Súdny človek si tak len z jedného dňa veľmi ľahko urobí obraz, čo sa tu v skutočnosti deje,“ dodal Draxler.

Zdroj: fb/draxlejjuraj

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Draxler: Fico mal po voľbách štátnický a zmierlivý prejav, médiá šírili agresivitu a žlč!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: