Martin Feherváry so spoluhráčmi, foto:tasr

Fehérváry opäť asistoval: Washington však prehral s Torontom po nájazdoch

Slovenský hokejista Martin Fehérváry si v noci na pondelok v NHL pripísal na konto asistenciu. Washington však prehral doma s Torontom 3:4 po nájazdovom rozstrele. Slovenský obranca absolvoval 19:17 min a na Erika Kallgrena vyslal dve strely. Tampa s Erikom Černákom triumfovala na štadióne Floridy 8:4 a ukončila 13-zápasovú víťaznú sériu Panthers.

Černákov spoluhráč bodovo explodoval

Nikita Kučerov zaznamenal dva góly a tri asistencie. Černák strávil na ľade 20:06 min a na trestnej lavici si odsedel sedem minút.

Hokejisti Caroliny porazili Chárov New York Islanders

Hokejisti Caroliny Hurricanes zvíťazili v nedeľňajšom zápase na ľade New Yorku Islanders a pripísali si štvrtý triumf v sérii. „Ostrovania“ prehrali piaty duel za sebou. Slovenský obranca Zdeno Chára odohral 18:05 min a pripísal si dve trestné minúty, štyri hity, jeden blok a dva mínusové body. Detroit zvíťazil v New Jersey 3:0. Tomáš Tatar absolvoval v drese Devils 17:27 min a mal dva mínusové body.