eReport.sk
Milan Lučanský, foto: facebook M. L.

Exriaditeľ vojenských tajných mal štátny pohreb. Prečo v prípade Lučanského bolo tomu inak?

Petra Bučku narodeného v roku 1954 našli mŕtveho pred pár dňami týždňami. Údajne visel na strome v kameňolome Slovenského vodohospodárskeho podniku v Bratislave pri Devíne. Smrť Bučku vyšetruje NAKA ako podozrenie z úkladnej vraždy.

Exriaditeľa vojenských tajných našli obeseného, so zviazanými rukami 25. januára. Pred smrťou bol vraj nervózny, mal strach. O hroziacom nebezpečenstve podľa všetkého vedel, uvádza portál Pluska.

Zabila ho mafia?

Nad smrťou Bučku stále visí otáznik. Peter Bučka visel obesený na strome a mal ruky zviazané špagátom. Práve zviazané ruky považujú odborníci za hrôzostrašný odkaz a potenciálnu výstrahu pre iných. Podobné nástroje používa na zastrašovanie iných mafia.

Mikulec: Neboli sme v žiadnom kontakte

Minister vnútra bezprostredne po jeho smrti reagoval, avšak sa vzhľadom na uskutočňované vyšetrovanie nechcel k prípadu bližšie vyjadrovať. Bučku poznal počas jeho pôsobenia vo vojenskom spravodajstve, odvtedy sa nestýkali. “Ja som s ním približne 20 rokov neriešil absolútne nič, neboli sme v žiadnom kontakte,” povedal. Vie o ňom, že pracoval aj na ministerstve hospodárstva.

Bude vás zaujímať:

  1. Eduard Chmelár
  2. Ján Drgonec

Štatny pohreb a salvy

Exriaditeľa vojenských tajných pochovali pred pár dňami. Ako vysoko postavený exfunckionár mal pohreb. Prečo, ale tragicky zosnulý exprezident a generál Milan Lučanský sa tejto úcty nedočkal? Na štatny pohreb mal rovnako nárok. Dalo by sa o tom mnoho polemizovať, avšak jedno ja jasné, že zomrel ako nevinný človek.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Exriaditeľ vojenských tajných mal štátny pohreb. Prečo v prípade Lučanského bolo tomu inak?

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti