eReport.sk
Daniel Krajcer
Daniel Krajcer, foto: tasr

Exminister sa pustil do SaS: Totálne babráctvo! Fakt sú ďalšie voľby dôležitejšie ako životy ľudí?

Kedysi patril medzi najbližších ľudí šéfa SaS Richarda Sulíka. Bývalý minister kultúry Daniel Krajcer sa však po viacerých nezhodách rozhodol v roku 2013 spolu s ďalšími členmi zo strany odísť. Napriek tomu sleduje politické dianie. A nedávne udalosti ho poriadne rozčúlili.

Nepáči sa mu najmä postoj SaS, ktorá sa pred prijatím sprísnených opatrení potrebovala poradiť vo vnútri strany. „A to akože s kým?! Koľkých epidemiológov a iných expertov tam majú?! Už ma to fakt štve!“ čudoval sa vtedy na sociálnej sieti Krajcer. Nakoniec vláda vo štvrtok opatrenia prijala. Lenže bývalému ministrovi leží v žalúdku aj čosi iné.

Krajcer bol kedysi blízkym spolupracovníkom Richarda Sulíka. Neskôr sa ich cesty rozišli. – Foto: fb/ludo.kanik.9

Školy. Čiže miesta, kde sa momentálne asi najviac šíri vírus. Ministerstvo sľubovalo dodať do všetkých škôl testy. Doteraz niekde nie sú a tam kde aj boli, už nie sú. Totálne babráctvo,“ rozčuľoval sa bývalý člen SaS, ktorý tvrdí, že celý model testovania detí nie je dobre nastavený. „Keďže testovanie je na báze dobrovoľnosti a nikto nič nevyžadoval a nekontroloval, stačí pár nezodpovedných rodičov a celý systém je úplne deravý,“ myslí si exminister.

Čítajte viac:

  1. Predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO).

„To sú fakt dôležitejšie ďalšie voľby ako životy ľudí? O opozícii ani nehovoriac. Tí si spokojne tancujú na hroboch svojich voličov, ktorých presviedčajú, že rúška dolu a covid je len chrípôčka. To sa už fakt medzi našimi politikmi nenájde aj štátnik? Niekto, kto nemyslí len na preferencie, ale je ochotný robiť aj keď možno nepopulárne, ale správne rozhodnutia? A najmä nech už v našej politike, aspoň pri zásadných veciach, rozhoduje kompetentnosť a nie babráctvo,“ uzavrel.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Exminister sa pustil do SaS: Totálne babráctvo! Fakt sú ďalšie voľby dôležitejšie ako životy ľudí?

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre