eReport.sk
Pavol Habera, foto: profimedia

Haberovi sa Česi otočili chrbtom: Nemáš naše občianstvo, tak na našej akcii nie si vítaný!

Nestačí sa čudovať. Po rokoch spolupráce s českými umelcami, najprestížnejšia je azda so zosnulým Karlom Gottom, ho bratia Česi na veľkolepej udalosti odmietli.

Ak získa české občianstvo zoberú ho medzi seba. Ináč ich nezaujíma, koľko koncertov má u nich odohratých, koľko tam má fanúšikov a že aj u nich patrí k najobľúbenejším interpretom, proste to nepôjde. Haberu šokoval email, ktorý dostal od organizátorov tohtoročného Slávika. Keďže sa zrušila kategória kam mohli spadať slovenskí umelci, dopytovali sa ho, či má české občianstvo: „Keďže je bohužiaľ kategória “Slávici bez hranic”, ktorá bola určená práve pre slovenských interpretov zrušená, dovoľujem sa Vás opýtať, či máte české občianstvo,” stojí v emaile od organizátorov. Je to jedna z podmienok, ktorú keď nespĺňa, nemôže byť zaradený medzi interprétov.

foto: profimedia

Nerúca sa

„Na prvej foto sa píše rok 1989 a ja s Teamom dostávame nášho prvého Zlatého Slávika. No a tá druhá foto je mail od organizátorov Zlatého Slávika 2021 s takouto milou otázkou. Veľmi ma potešila, ale nič sa nedá robiť, českého Slávika sa nemôžem zúčastniť, pretože české občianstvo nemám. Mám len jedno-slovenské. Každopádne, ďakujem ešte raz, za túto ponuku a hlavne ďakujem našim českým a slovenským fanúšikom za dlhoročnú priazeň. Všetkých našich Slávikov si veľmi vážim, ale úprimne – viac ako získanie Slávika si cením každý koncert, ktorý sa nám podarí a na ktorom vidíme ľudí ako sa bavia-je to pre nás najviac, a to je pre nás ten náš súkromný Zlatý Slávik. A dúfam, že ich ešte týmto spôsobom pár dostaneme,” vyjadril sa k súťaži Paľo Habera.

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti