eReport.sk
Eva Holubová, foto: profimedia

Eva Holubová: Počas pandémie našla recept na šťastné manželstvo

Pandémia koronavírusu má na medziľudské vzťahy všelijaký dopad. Mnohé páry si počas nedobrovoľnej karantény siahnu až na dno svojich síl. Svoje o tom vie aj česká herecká hviezda Eva Holubová (61). Tá podľa vlastných slov objavila čaro dobrého manželstva.

Herečka Eva Holubová sa na svojom Instagrame rozpísala na tému manželského spolužitia počas pandémie. Svojho manžela Miroslava Zdeňka si vzala až po dlhých rokoch vzťahu. Svadbu za veľkou mlákou im vtedy zorganizoval svetoznámy oscarový režisér Miloš Forman. Režisér sa v roku 2009 postaral o hostinu, dokonca mohli manželia s deťmi stráviť medové týždne na jeho farme v Connecticate.

To, že si Eva Holubová vybrala správneho muža v neľahkej ceste životom, oceňuje predovšetkým teraz. K tomuto záveru prišla vďaka každodennému rannému cvičeniu a meditáciám. „Chcela by som veľmi poďakovať za to, že sme sa s manželom dostali do štádia, kedy nám je spolu dobre, netrpíme covidovou ponorkou a snažíme sa spolu dobre vychádzať,“ domnieva sa herečka.

U manžela oceňuje najmä to, že jej dopraje potrebnú slobodu. „Dokážem byť sama, som rada sama a občas aj potrebujem byť sama. V samote cítim viac slobodu ako opustenosť, v partnerstve mám súdržnosť a inšpiráciu, než nedobrovoľné prispôsobovanie sa a obetu. Mám pocit, že som našla svoje životné šťastie,“ tvrdí.

Ako pripustila, jedna vec ju pomerne znervózňuje. „Teraz pár dní nebudem mať žiadnu prácu, ani manžel nepracuje, a všetci vieme, čo všetko to obnáša. Hneď po cvičení a otužovaní si sadnem k papieru a urobím program a harmonogram. Je dobré sa aspoň v mysli niekam posunúť,“ domnieva sa herečka, ktorú všetci poznáme z filmov Pelíšky, či Pupendo. Eva Holubová má šťastie. Vlastní byt na Sicílií, kde strávila skoro celú jeseň a od manžela si pekne oddýchla.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport