eReport.sk
Juraj Draxler.
Juraj Draxler, exminister školstva. Foto: FB / Juraj Draxler

Draxler sa smeje nad dvojtvárnosťou progresívcov a priznáva: Páči sa mi ich „principiálnosť“


Farizej je nielen príslušník starovekej židovskej náboženskej a politickej sekty, ale hovorí sa tak aj pokrytcovi či falošníkovi. A práve takými sú podľa exministra školstva Juraja Draxlera politici a mnohí voliči Progresívneho Slovenska. Dalo by sa podľa neho o nich povedať, že niečo hlásajú, a iné tolerujú.

Bolo by to smiešne, keby to nebolo…

Svoju teóriu o farizejstve progresívcov dokumentuje Juraj Draxler v statuse, kde hneď v úvode priznáva, že jedna vec, ktorá sa mu páči na predstaviteľoch a voličoch PS je ich ich principiálnosť. Prirodzene, konštatuje to sarkasticky a ako príklad dáva to, že pred pár mesiacmi začala jedna nemenovaná krajina masovo zabíjať ženy a deti,  to aj hromadnými leteckými náletmi či vystrieľavaním ľudí, ktorí dokonca idú po ulici s bielou vlajkou. „Na to si voliči tejto strany pripli vlajočky utláčaného národa a zaplavili nimi sociálne siete. SME a Denník N každý týždeň prinášajú zoznam genocidálnych výrokov vládnych predstaviteľov daného štátu, ukazujúcu ich vo videoklipoch,“ poukazuje exminister školstva.

Bolo by to smiešne, keby to nebolo také tragické. A desivé.

Juraj Draxler, exminister školstva SR

Okrem toho podľa neho podrobne rozoberajú falošné správy, ktoré šíri propaganda daného štátu, a rozoberajú, cez aké vplyvové siete to robí. „Šimečka žiada, aby sa proti propagande ráznejšie zakročilo. Ukazujú fotografie hladujúcich detí, podobne kompletne rozbombardované budovy, vrátane cielene bombami rozbitej kedysi obrovskej nemocnice či niekdajších škôl a univerzitných campusov,“ poznamenáva ďalej Draxler.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Bývalý minister školstva
  2. Generálny riaditeľ Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus.
  3. Potravinová pomoc pre sociálne odkázaných ľudí dorazila už aj do Popradu.

„A najmä, zdesení hladomorom v danej oblasti, bratislavskí aktivisti robia jednu demonštráciu za druhou pred iz.. pred veľvyslanectvom nemenovaného štátu. Pri tom skandujú „dosť bolo okupácie“, „sme proti porušovaniu medzinárodného práva“. A organizujú zbierku na zbrane pre brániacu sa stranu,“ ironicky končí svoj status Juraj Drxler, ktorý ešte dodáva: „Bolo by to smiešne, keby to nebolo také tragické. A desivé.“

Zdroj: FB / Juraj Draxler

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Draxler sa smeje nad dvojtvárnosťou progresívcov a priznáva: Páči sa mi ich „principiálnosť“

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: