eReport.sk
Zľava Robert Fico a Peter Pellegrini. Foto: tasr

Dopálený doktor zvozil opozíciu: Hanbite sa, ste lúzri! Kvôli vám zomrú nevinní ľudia!

Už sa na to nemohol viac pozerať! Primár nemocnice v Považskej Bystrici Milan Kulkovský si na sociálnej sieti vylial srdce a poriadne to schytali opoziční politici. Vyčíta im, že len kvôli čistému kalkulu a naháňaniu politických bodov odhovárajú ľudí od očkovania, čo bude mať fatálne následky v podobe nevinných obetí.

Na začiatku informoval, že viac než 90% pacientov hospitalizovaných s ochorením COVID-19 je neočkovaných. „Desiatky pacientov bojujúcich o život by pri inom rozhodnutí boli doma s oveľa miernejším priebehom ochorenia. Z desiatok budú stovky, tisícky. A pri tom stačilo tak málo. Inak sa rozhodnúť. Vypočuť si rady odborníkov a nie názory a dojmy tých, ktorí za ne nenesú žiadnu zodpovednosť,” začal status Kulkovský s tým, že je z toho nahnevaný, frustrovaný, sklamaný a smutný.

Čo poviete, keď budú zomierať?

Pritom podľa neho stačili tak málo. „Málokedy majú politici možnosť vplyvom na svojich sympatizantov masovo rozhodnúť o ich živote. Tak ako teraz pri otázke očkovania. Voliči sa pri rozhodovaní riadia konaním politikov, ktorým plne dôverujú. Ak títo šíria nepravdy, priamo či nepriamo bojujú proti očkovaniu, posúvajú svojim oddaným voličom jednoznačný odkaz. Napriek našej nedávnej skúsenosti mnohí z nás už zabudli na to, že nie všetkým politikom môžeme veriť a dôverovať,” apeluje na fanúšikov, ktorý na facebooku čítajú jeho názory.

„Som zvedavý na reakcie väčšiny opozičných politikov po tom, čo mnohí z ich voličov skončia v nemocniciach a nebodaj rozšíria štatistiku obetí ochorenia Covid-19. Sú to politici, pravdu si nepriznajú. Rýchlo nájdu toho, na koho ukážu prstom. Ja ale ukazujem prstom na vás. Teraz. Ak by ste sa správali inak, ak by ste inak konali a aspoň trochu verili vede a faktom, nie politickým kalkulom, zachránili by ste stovky životov a ušetrili štátu milióny eur, ktoré investujeme do liečby tých, ktorí odmietli prevenciu v hodnote pár eur,” rozohnil sa primár z provinčnej nemocnice.

Milan Kulkovský – Foto: facebook

Je to sprosté zneužívanie!

Zdôraznil, že politikom dôverujú státisíce občanov, ktorí by sa rozhodli inak, keby politici len trošku chceli. „Vďaka vašej túžbe po moci, cesta ku ktorej vedie cez šírenie nenávisti a ukájanie sa na ľudskom nešťastí, budú zomierať nevinní občania. Obete pandémie aj ňou spôsobenej obmedzenej a zhoršenej starostlivosti o pacientov s inými diagnózami. Vy nezastupujete nezaočkovaných, vy ste len politikárčením urobili z malej antivax skupiny veľkú skupinu občanov, ktorí odmietaním očkovania nadobúdajú pocit protisystémového boja,” chrlil zo seba jednu výčitku za druhou napajedený doktor.

Viac o Kulkovského statusoch sa dočítate tu:

  1. Poslanci NRSR počas rokovania 27. schôdze parlamentu v Bratislave 30. apríla 2021.
  2. testovanie orava tasr

Na konci statusu sa už poriadne rozohnil, zdvorilostné prejavy nechal pre iných a opozičných politikov sfúkol ako malých chlapcov na školskom dvore. „Legitimizovali ste aj takých, ktorých doteraz nepočúvala ani vlastná rodina. Vy nezastupujete nezaočkovaných. Vy ich sprosto zneužívate. Hanbite sa. Nie ste lídri, ale lúzri, ktorých ego je tak veľké, že radšej obetujete svojich voličov, než by ste priznali zlé rozhodnutie. A pri tom stačilo tak málo. Byť viac človekom, než politikom,” vytryskol zo seba Kulkovský. Na záver dodal, že ten, kto nechal pred Úradom verejného zdravotníctva náklad hnoja, má presne tú istú výbavu aj v hlave.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
19 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti