eReport.sk
Dominika Cibulková, foto: instagram

Dominika Cibulková ukázala luxus, v ktorom žije. Exkluzívne materiály a výhľad na mesto!

Bývalá tenistka Dominika Navara Cibulková sa rada obklopuje peknými dizajnérskymi kúskami a inak to nie je ani v prípade jej bývania. Tak ako miluje štýlové oblečenie a dovolenky, tak musí byť na úrovni aj jej bývanie.

Interiér jej pomáhala navrhnúť dizajnérka Romi Klimeková. Elegantne a nadčasovo. Trvácne materiály, jednoduché línie a minimalistické farby ako biela, čierna a transparentná tvoria dokonalú symbiózu toho, čo sa nikdy časom neopozerá.

Pozerá sa na seba

Fotografie bývalej tenistky odhaľujú vzdušnú predsieň s jej vlastnou fotografiou v nadživotnej veľkosti, modernú kúpeľňu a zariadenie v obývačke. Nechýba efektná stena za televízorom, či na mieru robená knižnica. Na stenách má zavesené originálne maľby. Investovala aj do sochy umelca Viktora Freša, ktorú pomenoval Niemand. Mezonetový byt bývalej slovenskej tenisovej jednotky v centre Bratislavy stojí za prehliadku. V talóne má aj pár ďalších nehnuteľností.

Mesto ako na dlani

K bytu patrí obrovská terasa, ktorú Dominika Cibulková s manželom využíva nielen na relax, ale aj divoké párty. Jej susedia by vedeli rozprávať. Naposledy koncom leta volali práve pre hlučnú oslavu na tenistku dokonca políciu uprostred noci. Byt má vyše stosedemdesiat štvorcových metrov a jeho cena sa odhaduje približne na pol milióna eur. Dominika svoje bývanie a život rada ukazuje fanúšikom, a tak majú často možnosť nazrieť aj do jej obývačky, spálne, šatníka alebo kúpeľne.

Počas tehotenstva prerábala

Detskú izbu pre syna Jakuba prerobila z miestnosti pre hostí. Exšportovkyňa nešla klasickou konzervatívnou cestou ladenou do modra, ale po konzultácii s dizajnérkou stavila takisto na nadčasové farby. Neutrálna sivá, béžová a doplnená mentolovou zelenú.

Niečo aj v Emirátoch

Pred časom si zaobstarala aj apartmán v Dubaji v slávnom Palazzo Versace. Ide o súbor viacerých nehnuteľností. Jednu časť tvorí hotel, ďalšiu rezidencie spravované hotelovým spôsobom. Príjemné bývanie je kompletne zariadené v štýle Versace Home. V žiadnom z apartmánov či z bytov nechýbajú kamery, kompletne vybavené domáce zábavné centrum, profesionálne zariadená kuchyňa, manželská posteľ vo veľkosti king size, kúpeľňa s vírivkou a mnoho ďalších luxusných bytových doplnkov so značkou Versace. Na skok je to aj do hotelovej telocvične a prirodzene, nechýba ani bazén.

Fotografie zo súkromia nájdete v GALÉRIÍ!

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport