eReport.sk
Dominika Cibulková, foto: instagram D. C.

Dominika Cibulková: „Do očí mi kritiku ešte nikto nepovedal!”

V najnovšom rozhovore sa tenistka rozrozprávala, prečo nečíta články o svojej osobe. Posťažovala sa, že o nej vychádza viac negatívnych ako pozitívnych informácií.

Posledná kauza s očkovaním proti Covid-19 ju vraj mrzí a šírilo sa podľa jej slov mnoho neprávd. Krivdu si však Dominika Cibulková (31) nesie v sebe: „Napríklad, že neplatím na Slovensku odvody za zdravotné poistenie a dane. Pritom som na Slovensku oficiálne zaregistrovaná a všetko platím. Ale poučilo ma to. Človek si aspoň roztriedi ľudí, ktorí pri ňom stoja. Som typ, ktorý se cez to vie preniesť a ísť ďalej, vysvetlila v rozhovore pre český portál idnes.cz. Sklamala ju vraj aj kauza, keď dostala počas prechádzky od policajtov dvadsaťeurovú pokutu: „Bola som tam s kamarátkou a mala som na kočíku svojich dvoch yorkšírov. Na chvíľu som ich pustila, aby sa vybehali. Ale chytili nás mestskí policajti s tým, že ich mám mať na vôdzke a dali mi pokutu dvadsať eur. Jeden z tých policajtov si to vyfotil a poslal do bulvárnych novín. Takže zas z toho bola kauza – Cibulková opäť v problémoch,” pokračovala. Je si vedomá, že v ľuďoch vzbudzuje emócie. Buď pozitívne, alebo negatívne. Nič medzi tým.

Do očí jej nikto nič nepovie

Otvorene, do očí, si ju ešte nikto nedovolil skritizovať: „Kritizujú ma anonymne na internete ľudia, ktorí keby ma videli na ulici, tak sa radšej schovajú za roh, akoby mali okolo mňa prejsť. Radšej bulvárne články nečítam, nie to komentáre v diskusiách a na Facebooku, kde sa objavuje veľa výmyslov. Radšej venujem energiu do niečoho pozitívneho. Do mojej rodiny a kamarátov.”
Polemizovalo sa, či tenistka plánuje zmeniť bydlisko a žiť v Dubaji. Pre idnes.cz to vyvrátila: „Keďže mám veľkú oporu v manželovi, ktorý si drží od médií odstup, nerád dáva rozhovory, nerád sa fotí, ale keď ho potrebujem, je tu vždy pre mňa. Máme svoj život, sme šťastní, občas niečo človeka zamrzí, ale ešte nie som v stave, že by som sa zo Slovenska odsťahovala.”

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.