eReport.sk
Dominika Cibulková
Dominika Cibulková, foto: Instagram

Dominika Cibulková to povedala úplne otvorene. Budem voliť Petra Pellegriniho!

D. Cibulková to povedala na rovinu. Naša úspešná tenistka verejne oznámila, že volila Petra Pellegriniho v prvom kole a rovnako sa chystá urobiť aj v tom druhom. Vyzvala ľudí ísť k voľbám 6. apríla a upozornila, že komentáre pod svojím videom vypla. Prečo? Pretože ako poznamenala, tí, ktorí najviac hovorievajú o slušnosti, na ňu v komentároch najviac zabúdajú.

D. Cibulková to povedala na rovinu

Dominika Cibulková hovorí, koho bude voliť. Zdroj: YouTube, Woodootube

Naša najznámejšia tenistka sa rozhodla podeliť so Slovenskom o svoj názor. Nakrútila video, ktoré sa objavilo aj na Youtube. Čo ju k tomu motivovalo? Aj to vo videu prezradila. Povedala si, že keď každý ohlasuje, koho volil a koho voliť bude, urobí tak aj ona. Priznala, že ju okolie varovalo, aby to nerobila. Ale… „Proste som si povedala, že vám to chcem nahrať,“ povedala.

Cibulková sa tak pripojila k ďalším známym osobnostiam, ktoré sa tiež hlásia k P. Pellegrinimu.

„Aj ja sa zaujímam o tieto veci a to že sa k týmto veciam nevyjadrujem neznamená, že sa o ne nezaujímam,“ hovorí ďalej. Následne upozornila na to, že na jej profile neuvidí verejnosť žiadnu štylizovanú fotku s Petrom Pellegrinim, ani žiadne hanlivé „meme“ o Ivanovi Korčokovi.

„Povedala som si, že vám poviem, koho som ja volila v prvom kole a koho idem voliť do druhého kola. Môj kandidát je Peter Pellegrini,“ povedala úplne otvorene Cibulková. Ako dôvody uviedla, že jej je Pellegrini ľudsky veľmi sympatický a že si myslí, že bude dobre našu krajinu reprezentovať.

Na záver naša úspešná tenistka vyzvala Slovákov, aby prišli 6.4 voliť a zdôraznila, aby ľudia nezabúdali, že ani voľba prezidenta nie je dôvodom, aby sa medzi sebou nekamarátili a aby zabudli na rešpekt.

„Demokracia pre mňa znamená rešpektovať názor, aj keď s ním nesúhlasím,“ povedala Cibulková a dodala, že by ľudia nemali zabúdať, že sa aj deň po voľbách stretnú s tými istými ľuďmi ako predtým na káve v kaviarni, či v škôlke, kam odprevadia svoje deti.    

Dominika Cibulková vypla komentáre pod svojím videom a aj vysvetlila prečo. Upozornila, že tí, ktorí najviac hovorievajú o slušnosti, na ňu v komentároch najviac zabúdajú.

Zdroj: FB / Dominika Cibulková


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dominika Cibulková to povedala úplne otvorene. Budem voliť Petra Pellegriniho!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie