eReport.sk
Princezná Diana, foto:tasr

Dianina astrologička šokovala: Presne tieto škandály okolo Harryho a Meghan predpovedala!

Astrologička princeznej Diany prehovorila. Už pred tromi rokmi tušila, ako sa bude vyvíjať život princa Harryho (36) a Meghan (40).

Pre väčšinu ľudí je chovanie Harryho a Meghan záhadou a nikto v začiatkoch ich vzťahu nečakal, že veci zájdu až tak ďaleko, že sa dvojica odstrihne od zbytku rodiny a odíde do Ameriky. Okrem Debbie Frank, ktorá to všetko predpovedala. Osobná astrologička princeznej Diany mala vytvoriť predpovede pre oboch jej synov Williama a Harryho.

Viac sa dozviete:

  1. Športový osobný automobil značky Ford, ktorý kedysi patril britskej princeznej Diane, vydražili za 737.000 libier (871.000 eur) v sobotu 27. augusta 2022.

Už v roku 2018 povedala, že pre Harryho vyvolenú partnerku Meghan to v kráľovskej rodine nebude vôbec jednoduché. „Diana sa v kráľovskej rodine cítila izolovaná, rovnako tak Meghan nebude mať okolo seba rodinu,“ prezradila vtedy pre zahraničný magazín. Špekulovala tak, že Meghan nebude mať okolo seba žiadnu podporu, čo sa napokon aj potvrdilo. V najhorších chvíľach totiž uvažovala o samovražde. „Je ťažké prísť do kráľovskej rodiny, sú tam tradície, protokol a mnoho prekážok,“ vysvetľovala astrologička.

Foto: profimedia.sk

Už pred rokmi nastolila možnosť, že dvojica odíde z Veľkej Británie. „Aj keď Harrymu ako členovi kráľovskej rodiny nebolo dovolené žiť v zahraničí, ja tam vidím medzinárodný presun, sťahovanie.“ A naozaj, dvojica v roku 2020 odišla do USA, kde sa usadila v Kalifornii. „Myslím, že sú tu preto, aby niečo na svete zmenili. Vezmú veci do vlastných rúk a dajú im nový rozmer. Otvoria nám oči a zvýšia povedomie o charite,“ tvrdila Debbie Frank. Harry a Meghan sú podľa nej pozoruhodný pár. Vraj sa k sebe dokonca hodia.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dianina astrologička šokovala: Presne tieto škandály okolo Harryho a Meghan predpovedala!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti