eReport.sk
Foto: tasr

Princ Harry sa musí držať: A to všetko kvôli milovanej Meghan Markle!

Princ Harry (37) včera oslávil narodeniny. Podľa odborníkov na kráľovskú rodinu by si mal dávať pozor. Mohol by totiž ohroziť ambície svojej milovanej manželky Meghan Markle(40).

Odborník na britskú monarchiu Richard Fitzwilliams varoval princa Harryho, aby bol opatrný. Pokiaľ dôjde k nejakým oficiálnym vyhláseniam ku dňu jeho tridsiatych siedmych narodenín, môžu mať jeho neuvážené slová vplyv aj na budúcu kariéru jeho manželky Meghan Markle.

Viac sa dozviete:

Tá ma totiž ambície ešte sa vrátiť pred televízne kamery a hrať vedľajšie role v seriáloch ako to bolo predtým, než sa vydala do kráľovskej rodiny. Predpokladalo sa, že Harry v deň narodenín môže povedať niečo ohľadom charitatívnej práce v ich spoločnosti Archewell a zmieniť aj utečeneckú krízu v Afganistane.

Podľa experta si však musí dávať pozor, aby nepovedal nič kritického na účet amerického prezidenta Bidena. „Zdá sa, že Harry a Meghan vidia svoju budúcnosť v Amerike a Harry tak musí byť opatrnejší v tom, čo hovorí o domácich záležitostiach v USA. Zvlášť keď sa špekulovalo, že Meghan vidí svoju budúcnosť v politike,“ tvrdí Fitzwilliams.

Harry sa totiž v Amerike poriadne odviazal. Každé slovíčko môže byť nevhodné. Tak sa to stalo aj v podcaste Daxa Sheparda, že označil prvý dodatok americkej ústavy o slobode prejavu za uletený.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport