eReport.sk
Je to aj dôvod prečo zrušil protest
Politológa a občianskeho aktivistu Jána Baráneka zaujíma, čo sa asi teraz deje v našich policajných bezpečnostných zložkách. Zdroj: yt/eReport

VIDEO Baránek: Toto nie je demokracia, ale návrat totality! O slobode slova i adorácii Banderu


Demokracia jednej pravdy. Že sa vám jedna pravda skôr spája s totalitným režimom? Lebo demokracia sa okrem iného vyznačuje aj pluralitou názorov? Na Slovensku je ale možné všetko. I budovať „liberálnu demokraciu“ na základe a s pomocou totalitných princípov. Svoje o tom vie aj občiansky aktivista Ján Baránek, ktorý mal najprv problémy s platformou Youtube, najnovšie mu „záhadne zmizol“ účet na Facebooku.

Ján Baránek sa stal jedným z výrazných hlasov ešte počas pandémie covidu. Dovtedy uznávaného odborníka, zrazu po rokoch prestali volať do diskusných a politických relácii( a to i vo verejnoprávnej RTVS). Pravda si však vždy cestu nájde.

A tak si našiel mnohých priaznivcov nielen na Youtube, kde nahráva videá, ale i na sociálnej sieti Facebook. Kým na prvej platforme nedávno začal pozorovať tzv. „shadow ban“, účet na Facebooku mu niekto vymazal, bez akéhokoľvek upozornenia.

Demokracia jednej pravdy

Baránek sa v najnovšom videu vyjadril, že nejde ani tak oňho, ako „o nich.“ Podľa neho už od začiatku covidu u nás, čo bolo zároveň aj začiatkom Matovičovej vlády, sloboda slova dostáva na frak. Spolu s princípmi a hodnotami demokracie. Každý, kto nešíri jednu pravdu, teda pravdu „mainstreamu a vlády“ je skôr či neskôr potrestaný. Alebo umlčaný.

Nacizmus a totalita

Občiansky aktivista si tiež všimol, ohlušujúce ticho pani prezidentky a dočasnej vládnej moci, potom, ako sa prevalili oslavy nacistu Banderu, na Ukrajine. „Mlčia. Lebo nemajú argumenty. Lebo pravda sa ukázala sama.“

„Nemajú nič. Majú len svoju tzv. pravdu. Svoje omyly, svoje dogmy. A strach. Lebo pravda o covide, „vakcínach i o Ukrajine sa už začína ukazovať, hovorí Baránek. Na záver videa dodal, že ho tak, či tak neumlčia.

„Naopak, poháňa ma to k tomu, aby som pomohol spraviť raz a navždy s týmito zločincami, kriminálnikmi a vagabundami, poriadok.“ Ak ste Jána Baráneka sledovali na pôvodnom účte, teraz tak môžete urobiť tu. Teda, kým nepríde, aj o tento profil.

Zdroj: youtube J.Baránek

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Baránek: Toto nie je demokracia, ale návrat totality! O slobode slova i adorácii Banderu

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre