eReport.sk
Orbán má pravdu!
Ruský exprezident Dmitrij Medvedev. Zdroj: tasr

Medvedev: Vojna skončí vtedy, keď Amerika a „dedko Biden“ prestane zásobovať Kyjev zbraňami!

Dedko Biden sa má starať o USA. Bývalý ruský prezident a súčasný podpredseda Rady bezpečnosti Ruskej federácie Dmitrij Medvedev odmietol výzvy amerického prezidenta Joea Bidena. Aby sa ruské jednotky stiahli z Ukrajiny. TASR správu prevzala z agentúry DPA.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Americký prezident Joe Biden
  2. Putin tlačí na vládu
  3. Šport je apolitický
  4. Tu ide o chod štátu!

Zbrojenie Kyjeva

„Vojna skončí, až keď Spojené štáty prestanú dodávať zbrane režimu v Kyjeve,“ napísal v Medvedev na Telegrame. Dodal, že ak „Rusko ukončí špeciálnu vojenskú operáciu bez víťazstva, prestane existovať a bude rozdrobené na kúsky.“

Medvedev tiež kritizoval amerického prezidenta Bidena za prejav, ktorý šéf Bieleho domu vo Varšave pri príležitosti prvého výročia invázie na Ukrajinu adresoval ruským občanom.

Dedko Biden sa má starať o USA

„Kto vôbec je ten čudný dedko s neprítomným pohľadom, ktorý reční z Poľska? Prečo sa vyjadruje k problémom občanov inej krajiny v čase, keď jeho vlastný národ ich má viac než dosť?“ spýtal sa Medvedev. USA obvinil z „megalomanstva“ a uviedol, že na svete spôsobili mnoho vojen.

Biden

Sa včera vyjadril, že „svet nikdy nezabudne na to, čo Rusko pácha vo vojne na Ukrajine.“ Zároveň zdôraznil, že USA sa opakovane zasadili o poskytnutie rozhodujúcej bezpečnostnej pomoci Ukrajine a podpory miliónom utečencov. 

„Spoločne budeme pokračovať v našej trvalej podpore Ukrajiny pri obrane jej slobody,“ dodal.

Krajiny B9 sú podľa Bidena „v prvej línii,“ čo sa týka kolektívnej obrany NATO, ako aj obrany slobody a demokracie v Európe i na celom svete. Do krajín Bukureštskej deviatky patria okrem Slovensko a Poľska aj Bulharsko, Česko, Estónsko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva a Rumunsko.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Medvedev: Vojna skončí vtedy, keď Amerika a „dedko Biden“ prestane zásobovať Kyjev zbraňami!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php