eReport.sk
Vyberá nám západ kandidátov na prezidenta?
Šéf SNS Andrej Danko, Foto: yt/ereport

VIDEO Danko reaguje na Uhríkove útoky: Nechápem ho, my na rozdiel od neho vieme zložiť vládu!

Predseda SNS Andrej Danko vo svojom najnovšom videu jasne reaguje na útoky zo strany Republika a osobitne od jej predsedu Milana Uhríka. Ten sa často v politickom boji prezentuje za vlasy pritiahnutými tvrdeniami o stranách ako Smer-SD, Hlas-SD či SNS.

Častá kritika ide od Uhríka napríklad na adresu europoslancov Smeru-SD. Vo svojich tvrdeniach však často preukázateľne nie je Republika úplne férová.

Andrej Danko, predseda SNS.

Zdroj: fb/andrejdanko.sk

Uhrík a Denník N na jednej vlne?

„Nechápem pána Uhríka. Včera som videl stres Denníka N, že keď bude SNS v parlamente, tak to bude katastrofa. A na to zrazu Uhrík píše, že ´nevoľte Kotlebu, nevoľte SNS, lebo len my sme tí správni´,“ uviedol Danko vo svojom najnovšom videu.

Predsedu Republiky vyzýva, aby so svojimi útokmi jeho strana prestala, lebo si proti sebe poštváva aj tých, ktorí sú ochotní s ňou viesť základnú komunikáciu. „Nech s tým M. Uhrík prestane. Jeden týždeň nakladá Ficovi koľko sa do neho zmestí a potom zas do ĽSNS,“ pokračuje Danko. „Peter Pellegrini hovorí jasne ´nikdy s Republikou, nikdy s Uhríkom´. Fico opakovane hovorí, nech sa dištancujú od fašizmu a povedal, že idú po ňom ako po údenom,“ upozorňuje Danko Uhríka.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

  1. Aj Demokrati naplno kampaňujú
  2. Šutaj Eštok do očí Kolíkovej
  3. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj

Koaličný potenciál SNS

Výhodu SNS v porovnaní s Republikou vidí Danko evidentne hlavne v schopnosti vybudovať budúcu vládnu koalíciu. „S Uhríkom si nechce nikto sadnúť, už ani Fico pokiaľ viem,“ myslí si Danko. Ten zároveň upozorňuje na snahy SNS o spojenie väčšiny pronárodného politického spektra. „My sa tu horko ťažko spájame a sme naozaj tvrdé povahy. SNS vie rozprávať s Hlasom, so Smerom a vie zostaviť vládu,“ dodal Danko.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Danko reaguje na Uhríkove útoky: Nechápem ho, my na rozdiel od neho vieme zložiť vládu!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php