eReport.sk
Šéf SNS a bývalý predseda parlamentu Andrej Danko v štúdiu eReportu.
Andrej Danko, šéf SNS a bývalý predseda parlamentu. Foto: ereport

VIDEO Danko: Čaputová je zodpovedná za tri roky pekla! A SNS nie je Noemova archa pre „topiacich“ sa politikov

Prezidentka si neplní povinnosti, nie je to žiaden anjel. Je plne zodpovedná za tri roky pekla, čo sme tu mali. Nestačí veci len citlivo vnímať. Povedal to predseda mimoparlamentnej Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko v televízii TA3 v relácii Téma dňa.

Danko tvrdí, že SNS nie je pre “topiacich sa“ politikov. Napriek tomu však do strany berie osoby, ktoré sa už dlhodobo nachádzajú mimo parlamentu. Smer a Hlas sa taktiež nehrnú do spolupráce s Dankom. Kedy predstaví SNS kompletnú kandidátku a kto na nej bude? Hosťom Témy dňa bol Andrej Danko, predseda strany SNS.

Andrej Danko v TA3: SNS nie je Noemova archa.

Zdroj: fb/andrejdanko.71

Zastal sa lídra Smeru

Andrej Dank sa zastal Roberta Fica v kauze vyhrážania sa smrťou prezidentke Zuzane Čaputovej. „Prezidentka ešte nemá také demonštrácie pred jej domom, ako mal Robert Fico, ktoré organizoval Matovič so Sulíkom,“ argumentoval. Zopakoval známe heslo strany Smer, že jediným riešením sú predčasné voľby. Riešenie čoho však nespresnil. „Prezidentka za túto situáciu môže sama, pretože tri roky na to pozerala, nerozumela národu, a tu sú výsledky,“ dodal.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

  1. Beňová reaguje na Čaputovej tlačenie na city
  2. Nenechajme sa Matovičom oklamať
  3. Ľudovít Ódor
  4. Smer stále rastie
  5. Najvyšší rozhodovací orgán Platformy Most-Híd.
  6. Dagmar Kramplová, podpredsedníčka SNS.

Dankov politický otec

„Je to skúsený, múdry človek a ekonóm,“ povedal šéf SNS o Milanovi Belicovi. Belica je novou posilou národniarov, ktorá podľa ich predsedu potrebuje odborne posilniť. Nazval ho svojim politickým otcom. „Je to pre mňa česť,“ doplnil. Tvrdí, že gro kandidátky tvorí vedenie strany, starostovia a primátori.

Pre stranu SNS je najväčší problém liberalizmus, tvrdí šéf strany Danko. „Preto budem donekonečna vyzývať k okrúhlemu stolu partnerov, s ktorými môžeme postaviť vládu,“ objasnil. Ako príklad uviedol Petra Pellegriniho a Roberta Fica. Spolupracoval by aj s Tarabovcami a Kuffovcami.

Chyby a pozitíva komunistov

„Tento rok je 80. výročie (pozn. red. TA3 – myslí tým Vianočnú dohodu), kde sa práve komunisti, demokrati a kresťania spojili v boji proti fašizmu. A ja dnes hovorím, že najväčším problémom v boji v Európe je Brusel a liberalizmus,“ vyhlásil Danko. „Nesmie vzniknúť vláda Sulíka, Čaputovej a Pellegriniho,“ pokračoval.

Podľa Danka musí vzniknúť národná, kresťanská a sociálna vláda. „Vždy mi je sympatickejší charakterný komunista, ako bezcharakterný človek, ktorý prezliekol politický dres a dnes je najväčší liberál,“ dodal. Komunistická strana podľa neho urobila mnoho chýb, ale urobila aj veľa pozitívneho.

Zdroj: tv ta3, fb/andrejdanko.71


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Danko: Čaputová je zodpovedná za tri roky pekla! A SNS nie je Noemova archa pre „topiacich“ sa politikov

Odoberať
Upozorniť na
21 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre