eReport.sk
Ďalšia vražda na východe: Polícia obvinila 53-ročného muža, mal dobodať svoju manželku.
Ilustračné foto: Shutterstock

ĎALŠIA VRAŽDA na východe: Vo Veľkých Slemenciach mal muž dobodať 51-ročnú manželku

Ďalšia vražda v okrese Michalovce! Polícia obvinila 53-ročného muža z vraždy svojej o dva roky mladšej ženy v obci Veľké Slemence. Vyšetrovateľ pre neho žiada väzbu. Tragédia sa stala v piatok 24. marca krátko pred polnocou v jednom z rodinných domov. TASR o tom informovala krajská policajná hovorkyňa z Košíc Lenka Ivanová.

Z doterajšieho vyšetrovania vyplýva, že po slovnej výmene názorov muž s úmyslom usmrtiť vzal pravdepodobne kuchynský nôž a ženu bodol do oblasti hrudníka. Zraneniam na mieste podľahla.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Podvodník s nehnuteľnosťami v Poprade padol do rúk polície
  2. Boris Kollár,
  3. Šokujúca výpoveď
  4. Puškára obvineného z vraždy Tupého eskortovali na súd

Úradoval alkohol

„Muža na mieste činu policajti zadržali, podrobili ho dychovej skúške, ktorej výsledok bol v prepočte 1,77 promile. Kriminalistický technik zaistil aj viaceré stopy, ktoré boli zaslané na kriminalisticko-expertízne skúmanie,“ uviedla hovorkyňa.

Vec podľa policajnej hovorkyne prevzal vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach, ktorý začal trestné stíhanie. „Vykonané procesné úkony a získaná dôkazná situácia umožnila krajskému policajnému vyšetrovateľovi z obzvlášť závažného zločinu vraždy obviniť 53-ročného muža,“ dodala Ivanová. Vyšetrovateľ podal podnet na jeho väzobné stíhanie. V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov alebo trest odňatia slobody až na doživotie.

Tragédie v okrese

Ďalšia vražda z 24. marca je štvrtým z radu násilných činov s tragickými následkami, ktoré sa v poslednom čase v okrese Michalovce stali. Len v prvý deň nového roka sa stala brutálna vražda. Bodným zraneniam od páchateľa podľahla na mieste 46-ročná Erika. Mal ju naháňať a viackrát bodnúť 18-ročný Valentín. Následne jej ukradol mobilný telefón a peňaženku a ušiel. Polícia ho vypátrala a zatkla, k činu sa mal priznať.

Ďalšia tragédia sa odohrala o niekoľko dní neskôr. 17. januára, v jednom z bytov na michalovskom sídlisku našli štyri osoby bez známok života. Obeťami boli aj deti, štrnásť- a dvanásťročné dievčatá. 53-ročný Stanislav T. mal zavraždiť svoju manželku i dve deti a potom si sám siahnuť na život strelnou zbraňou..

O ďalších pár dní, 25. januára, mal v obci Suché pri Michalovciach predčasne ukončiť svoj život policajt Erik V. († 33). Na život si mal siahnuť služobnou zbraňou, nechal aj list na rozlúčku.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

ĎALŠIA VRAŽDA na východe: Vo Veľkých Slemenciach mal muž dobodať 51-ročnú manželku

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti