eReport.sk
Olympijský oheň ponesie v Paríži aj drag queen Minima Gesté. Zdroj: YT

Čo tu už totálne všetci osprosteli?! Zastavme to šialenstvo! Vyzýva znechutená Belousovová

Kultúra nielen na Slovensku, ale aj v celej Európe začína upadať a meniť sa na nekultúru. A to všetko pod pláštikom demokracie a slobody prejavu. Kto sleduje najnovšie vystúpenia na súťaži Eurovízia vo Švédsku, ten musí iba neveriacky krútiť hlavou a sám seba sa pýtať: Kam sa to rútime? Čo má už len toto spoločné s kultúrou? Naozaj, kam sa to rútime? Pri pomyslení, že olympijský oheň ponesie v Paríži aj drag queen, čo je vlastne muž, prezlečený za ženu, nám zostáva iba konštatovanie: „Zbohom zdravý rozum“.

Pohár parádne preteká

Kultúra sa pod pláštikom slobody pomaly mení na nekultúru. To, čo sa dnes podsúva ľuďom ako slobodná tvorba je už za hranou chápania a vkusu, alebo skôr nevkusu. To, že nám liberáli vnucujú ich videnia sveta je znakom toho, v kom úpadku sa nachádzane. Najhoršie ale nie je to, čo nám ukazujú a prezentujú ako kultúru a slobodné videnie sveta, ale to, že tým chcú „nakaziť“ aj mladú generáciu, ktorá to možno ešte viac „vyšperkuje“. Aj preto expolitička a šéfka strany Národ a Spravodlivosť Anna Belousovová v statuse vyzýva „Zastavme to šialenstvo!“.

Vyzerá to tak, že všetko, čo nie je normálne má priestor na úkor normálneho.

Anna Belousovová, šéfka strany Národ a Spravodlivosť

To, čo sa deje s Európou a svetom nie je podľa Belousovovej normálne. „Vyzerá to tak, že všetko, čo nie je normálne má priestor na úkor normálneho. A čím je to dekadentnejšie, zvrhlé a odporné, tým je ten verejný priestor väčší. Pohár parádne preteká už dlhú dobu. Akoby NIEKTO cielene a vytrvalo ničil základy ľudstva cez duše ľudí a prznenie každej peknej myšlienky a podujatia,“ konštatuje bývalá šéfka národniarov, podľa ktorej ničitelia sú doslova všade a pracujú tak, že sa ani nestačíme diviť, odkiaľ príde ich úder, na čo nám zase siahnu, čo pošpinia, čo nám zoberú.

Muži urážajúci ženy

A Belousovová na svoje slová má aj niekoľko príkladov. „Ako hotovú vec sme sa dozvedeli, že olympijský oheň bude niesť na otváracom ceremoniáli v Paríži drag queen, čo je vlastne muž, prezlečený za ženu. A aby nikto ani necekol proti, starostka Paríža už podala trestné oznámenie na prvého, kto to kritizoval. Toto má byť, prosím vás, čo?! Čo má toto s myšlienkou olympijských hier?“ pýta sa pohoršená expolitička, podľa ktorej základnými myšlienkami olympiády hádam vždy boli šport, zdravie, rozvoj tela a ducha a mierová spolupráca medzi národmi.

Z akého dôvodu sa svet stáva zariadením na psychoterapiu menšej časti jednotlivcov, ktorí považujú za potrebné svoje zmýšľanie nanucovať väčšine?!

Anna Belousovová, šéfka strany Národ a Spravodlivosť

„Čo symbolizuje muž, ktorý zo seba urobí karikatúru ženy?“ pýta sa znechutená Belousovová, ktorú ako ženu celé tieto drag queen a podobné hrátky na ženy vyslovene uráža. „Oni totiž ženy len napodobňujú a napodobňujú v takom posmešnom prevedení – pre nich je žena len nejaká bytosť zmachlovaná pod obraz boží so zvýraznením sexuálnych znakov. Je to KARIKATÚRA ŽENY. A to ma uráža!“ prízvukuje šéfka strany Národ a Spravodlivosť, ktorá k tomu ešte dodáva: „A kašlem im zvysoka na ich pocity. Ja mám tiež právo na pocity. Nielen ONI.“

Sme povinní toto trpieť?

Belousovová sa vzápätí pýta: „Z akého dôvodu má byť TOTO spájané s olympijskými hrami?!“ A podobným príkladom je aj súťaž Eurovízia. „Ja si ju ešte pamätám ako skutočnú súťaž piesní, kde sa prezentovali umelci tým najlepším, čo krajiny mali. Postupne sa z nej vytrácalo umenie na úkor politiky. Už nevyhrávali najlepší, ale politicky preferovaní umelci, či krajiny. No to, čo sa deje v tomto roku na Eurovízii už nemá nič spoločné ani s umením, ani so zdravým rozumom. Znovu vraj umelkyňa z drag queen, ktorá vystupuje s posolstvom satanizmu,“ pokračuje v kritike Belousovová, podľa ktorej je to jedným slovom hnus!

Dokedy sa budeme pasívne pozerať na to, ako nám ničí náš svet hŕstka bláznov?!

Anna Belousovová, šéfka strany Národ a Spravodlivosť

„Úplne vážne sa chcem opýtať: Z akého dôvodu sme povinní toto trpieť? Z akého dôvodu sa svet stáva zariadením na psychoterapiu menšej časti jednotlivcov, ktorí považujú za potrebné svoje zmýšľanie nanucovať väčšine?! Dokedy budeme nechať ničiť náš normálne svet tzv. progresívcami, ktorí si myslia, že majú patent na rozum a morálku? Samozrejme, že len v tom prípade, ak je to v duchu ich chorých predstáv,“ píše ďalej expolitička, podľa ktorej to, že sa zameriavajú predovšetkým na mladých, nie je náhoda. Potrebujú si vychovať nových ľudí.

Je na čase sa konečne zobudiť

„Úplne jednoducho povedané takých, ktorí sa budú zaoberať hlavne tým, aké majú pohlavie, že im pritom unikne, kam smeruje spoločnosť, v ktorej žijú a nebudú sa miešať VLÁDCOM do vládnutia. Budú sa toľko zaoberať tým, čo majú medzi nohami, až im unikne, že v hlave majú prázdno…,“ konštatuje sarkasticky a dodáva, že to je podľa nej ten hlavný cieľ všetkých týchto snáh zaviesť nenormálnosť ako normu. Príkladom ohlupovania mladých sa podľa nej stala bohužiaľ aj Prešovská univerzita. „Nielen mňa, ale hlavne ministerstvo školstva by malo zaujímať, z akého dôvodu sa má tejto štátom podporovanej vysokej škole organizujú LGBT eventy,“ odkazuje Belousovová.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Na tlačovke o zmenách v RTVS bol poriadny rozruch
  2. Zuzana Čaputová

„Čo tu už totálne všetci osprosteli?! Je na čase sa konečne zobudiť z toho strachu a poslušnosti. Dokedy sa budeme pasívne pozerať na to, ako nám ničí náš svet hŕstka bláznov?!“ pýta sa nekompromisne znechutená Anna Belousovová, podľa ktorej aj toto by mali byť dôvody, prečo ísť voliť 8. júna zástupcov do európskeho parlamentu. „Spoločne ochránime normálny svet,“ vyzýva na samý záver expolitička.

Zdroj: FB / Anna Belousovová

Zdroj: FB / Anna Belousovová

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Čo tu už totálne všetci osprosteli?! Zastavme to šialenstvo! Vyzýva znechutená Belousovová

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne