eReport.sk
Čo to stvárala?
Markéta Řeháková, foto:twtitter

VIDEO Čo to stvárala? Pavlova hovorkyňa spravila hanbu sebe i novému prezidentovi!

Čo to stvárala? Poriadna hanba! I tak by sa dalo nazvať včerajšie vystupovanie hovorkyne novozvoleného českého prezidenta Petra Pavla v jeho volebnom štábe. Vo volebnom štábe prepukla po víťazstve bývalého generála obrovská radosť. Nával emócií a nadšenie nezvládla ani hovorkyňa víťaza prezidentských volieb Markéta Řeháková.

Čo to stvárala?

To čo však predviedla bola poriadna hanba nie len pre ňu, ale i pre samotného Petra Pavla. Jej správanie na pódiu pred televíznymi kamerami a fotoaparátmi novinárov, označili dokonca aj odborníci za infantilné a nezvládnuté. Niektorí dokonca poslali Petrovi Pavlovi odkaz, že prvé, čo by mal urobiť, je vymeniť hovorkyňu. Vraj zbytočne pokazila slávnostné momenty víťazstva. Řeháková sa na pódiu smiala a zabúdala, čo má robiť a čo má hovoriť. Pôsobila ako keby bola opitá.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Chmelár naložil Leškovi
  2. V tomto má jasno!
  3. Ide o politickú nezrelosť?
  4. Vysmieva sa SNP?

Vlna kritiky na adresu Rehákovej

Ako uvádza portál Blesk.cz Reháková po svojich vystúpeniach, kedy strhávala na seba pomerne výraznú pozornosť, zožala na českom Twitteri veľké množstvo kritických komentárov.

Markéta Řeháková môže byť určite schopná, ale určite nie je dobrá voľba na pozícii hovorkyne. Komunikačné schopnosti na úrovni estrádnej zábavy sa k takej dôstojnej osobe pána Pavla jednoducho nehodia,“ uviedol známy český právnik Daniel Pospíšil.

Pavel sa hovorkyne zastal

Nový český prezident sa svojej hovorkyne patrične zastal. Na dnešné otázky novinárov odpovedal, že si nemyslí, že jej správanie bolo nevhodné. Okrem iného si myslí, že to bol pre všetkých rovnako emocionálne vypätý večer. „Strhli ju emócie,“ dodal Petr Pavel.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Čo to stvárala? Pavlova hovorkyňa spravila hanbu sebe i novému prezidentovi!

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti