eReport.sk
Je to aj dôvod prečo zrušil protest
Politológa a občianskeho aktivistu Jána Baráneka zaujíma, čo sa asi teraz deje v našich policajných bezpečnostných zložkách. Zdroj: yt/eReport

Baránek: Čo sa asi momentálne deje na policajnom Prezídiu, Úrade špeciálnej prokuratúry, v NAKA a Úrade inšpekčnej služby?

Mnohí Slováci majú ešte v živej pamäti čo všetko sa odohrávalo v našich bezpečnostných zložkách týždne a mesiace pred predčasnými parlamentnými voľbami. Zatýkania a doslova boj medzi NAKA, policajnou inšpekciou, SIS a ďalšími zložkami polície presiahli dokonca hranice Slovenska. Čo sa v nich bude diať teraz, po voľbách?

Alebo sa čo sa tam bude diať?

Situáciu v bezpečnostných zložkách azda najcitlivejšie vnímali v strane Smer-SSD, ktorej členovia a nominanti skončili nielen vo väzbe, ale dokonca vo väzení. Aj preto je zaujímavé, čo sa bude diať v týchto zložkách po tom, ako Robert Fico zostaví novú vládu. Zaujímavý pohľad na to v statuse priniesol politológ Ján Baránek. „Nejdem teraz komentovať výsledok volieb. Iba by som rád, naozaj rád vedel, čo sa momentálne deje na Prezídiu policajného zboru, na Úrade špeciálnej prokuratúry, v NAKA, na Úrade inšpekčnej služby (inšpekcia policajného zboru). Alebo, čo sa tam v najbližších dňoch bude diať…,“ poznamenal v krátkosti Ján Baranek. Nuž bude tam zrejme poriadne „horúco“ aj napriek tomu, že leto už skončilo a pred nami je jeseň a zima.

Related Posts

  1. Môže byť všetko aj inak?
  2. Prezident Slovenska na poslednom mediálnom tour
  3. Účelové zadržanie Aláča

Zdroj: FB / Ján Baránek


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Baránek: Čo sa asi momentálne deje na policajnom Prezídiu, Úrade špeciálnej prokuratúry, v NAKA a Úrade inšpekčnej služby?

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php