eReport.sk
Foto: instagram

Členka britskej kráľovskej rodiny sa vyzliekla: TOTO by nikomu inému neprešlo

Považujú ju za najkrajšiu členku britskej kráľovskej rodiny, aj keď jej šance na trón sú veľmi slabé. Podľa poradia je až na 39. mieste a s každým pribúdajúcim novorodeným aristokratom sú jej šance menšie a menšie. Reč je o neteri Lady Diany (†36), Lady Amelii Windsorovej (25). Čo na jej výstrelky povie kráľovná?

Modelka a členka kráľovskej rodiny sa nedávno stala tvárou spodnej bielizne Alexander Clementin. Na sociálnu sieť zavesili fotky sesternice princa Williama a Harryho v ružovej spodnej bielizni: „Som nadšená, že sa Amelia rozhodla s nami spolupracovať na niečom, čo zachytáva zábavu, tak i vášeň pre udržateľnosť,” napísali ku príspevku.

To však nebolo prvé Ameliino obnažovanie. V minulosti pri mori ju paparazzi nafotili ako sa opaľuje hore bez a svoje poprsie vystavuje na verejnosť. Žiaden člen kráľovskej rodiny na to nemohol nič povedať, dokonca ani kráľovná Alžbeta II. Amelia je známa tým, že aj keď si ctí rodinné tradície, sloboda prejavu, obliekania a vystupovania je pre ňu rovnako dôležitá.

Nahé FOTO Lady Amelie Windsorovej a aj v spodnom sprádle nájdete v GALÉRII

Lady Amelia Windsor – Foto: Profimedia, Instagram alexanderclementineltd

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport