eReport.sk
Jozef Pročko, foto:yt/eReport

Cirkusant Pročko? Matovičov poslanec sa opäť predviedol: Vulgarizmy na adresu Gašpara a prizerajúci Šimečka!


Cirkusant Pročko? Na dnešnom programe Národnej rady je opäť rokovací deň. Rokovania o rôznych vládnych návrhoch. I o tých, ktoré by mohli viacerým Slovákom uľahčiť život. Ich prerokovanie, však častokrát blokujú, až infantilné vystúpenia opozičných poslancov v rozprave.

Cirkusant a komediant Pročko?

O Jozefovi Pročkovi z hnutia OĽANO je známe to, že kedysi bol komediantom a pomerne dobre bavil divákov cez televízne obrazovky, Tomu však je už nejaký ten rok koniec, a aj nejaký ten rok i sedí v poslaneckých ľaviciach. Tam, ako človek zvolený občanmi, by mal i nejako kultivovane vystupovať. Pročko, avšak touto vlastnosťou nejako nedisponuje. Často robí v pléne rozruch, uráža svojich kolegov či predvádza bizarné divadlo. Nie je tomu inak, ani tentoraz!

Zdroj: yt/eReport

Roztržka s Gašparom

Teraz sa dostal do konfliktu i s poslaneckým kolegom zo strany Smer-SD Tiborom Gašparom počas rozpravy. Pročko upozornil Gašpara, že ho údajne vyrušuje. Okrem toho ho z pléna Národnej rady dokonca vyhnal, aby sa išiel rozprávať za dvere! Uštedril mu dokonca viaceré vulgarizmy.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Správni protestanti sa cenia
  2. Klamal verejne Hamran? Advokát Ribár upozorňuje na okolnosti rýchleho prevelenia Štefana Hamrana do Popradu.
  3. Peter Pellegrini a mikulášske predstavenie
  4. My nekradneme!
  5. Zaujímavé výsledky! Transparency International sa zaoberala nákladmi na predvolebnú kampaň v parlamentných voľbách v tomto roku.
  6. Ministerka spravodlivosti SR Mária Kolíková (SaS).

Vulgarizmy na ministra vnútra

Okrem konfliktu s Tiborom Gašparom si Pročko za svoju „obeť“ svojich infantilných útokov vybral i ministra vnútra, ktorému v bizarne skomolil meno „Ja mám svoj vlastný prejav, ale keď ma tú nazýva Šukaj Eštok, že som šašo, tak sa jednoducho ozvem.“ Celé Pročkovo divadlo si môžete pozrieť vo videu v čase 2:11:10.

Šimečka nezasiahol

Podpredseda parlamentu Michal Šimečka ako predsedajúci schôdzi do roztržky medzi Pročkom a Gašparom absolútne nezasiahol. I keď by mala byť jeho povinnosť udržiavať plynulý a najmä slušný priebeh rokovania.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Cirkusant Pročko? Matovičov poslanec sa opäť predviedol: Vulgarizmy na adresu Gašpara a prizerajúci Šimečka!

Odoberať
Upozorniť na
27 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: