eReport.sk
Peter Pellegrini a mikulášske predstavenie
Peter Pellegrini a mikulášske predstavenie . Zdroj: FB strany Hlas - Sociálna demokracia

VIDEO Streda Matovičovi nevyšla. Ukázal, že nemá žiadne zábrany. Aj obrovskú mieru neúcty voči deťom


Streda nebola Matovičov šťastný deň. V plnej nahote sa ukázalo, že nemá žiadne zábrany a neštíti sa ničoho. Ani pokaziť detskú radosť z mikulášskej návštevy Národnej rady. Bývalému premiérovi nie je nič sväté.

Streda bola bohatá na politické udalosti. V spoločnosti ešte stále rezonuje zrušenie špeciálnej prokuratúry, o čom sa rozhodlo začiatkom týždňa. Asi aj táto udalosť dodala nový „náboj“ Igorovi Matovičovi. Ten spustil ďalšie zo svojich parlamentno-chodbových ťažení. Teraz to však zas raz absolútne prehnal.

Streda nebola Matovičov šťastný deň

Video už obletelo Slovensko. Matovič ukázal obrovskú mieru neúcty voči deťom, ktoré prišli vystúpiť do Národnej rady. Začal ich zaťahovať do svojich osobných vojen a robiť z nich rukojemníkov svojich nevhodných interakcií. Zneužil prítomnosť malých, nevinných detí, ktoré neprišli urobiť nič iné, iba radosť členom parlamentu, aby robil svoju politickú agitáciu.

Video z facebookovej stránky Hlas – Sociálna demokracia

Matovič si počkal, kým deti dokončia pieseň venovanú podpredsedovi parlamentu, Petrovi Pellegrinimu a následne začal deťom rozprávať: „Deti, potom, aby ste vedeli, tento ujo je klamár.“ Následne pokračoval, ale to ho už veľmi nebolo počuť, pretože do procesu vstúpila pohotová učiteľka, ktorá začala deti koordinovať na odchod. Potom je Matoviča opäť počuť ako opakuje „toto je klamár“, následne mu učiteľka ukáže do tváre prstom a hovorí „a toto je čert“.

To Matoviča rozzúrilo ešte viac a začal učiteľke hovoriť, že je „veľmi trápna“.  

Komentáre na internete aj v médiách hovoria jasne. Matovič už stratil aj posledné kúsky sebaúcty a zdravého rozumu.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Streda Matovičovi nevyšla. Ukázal, že nemá žiadne zábrany. Aj obrovskú mieru neúcty voči deťom

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: