eReport.sk
Ilustračné foto: tasr

Cestári varujú: Na týchto úsekoch je momentálne poľadovica a hmla

Na miestami zľadovatený sneh si treba v pondelok večer dávať pozor v úsekoch Pavčina Lehota – Jasná, Srdiečko – Bystrá, Skalka – Kremnica a na cestách III. triedy v obvode Polkanová.

Informuje o tom Slovenská správa ciest (SSC) na svojom webe zjazdnost.sk. Cestári tiež upozorňujú na hmlu s dohľadnosťou do 100 metrov v lokalite Sečovce.

Vrstva kašovitého až miestami utlačeného snehu je v úsekoch odbočka Dedinky – Ostrá Skala, Gemerská Poloma – sedlo Súľová, odbočka Dobšiná – Palcmanská Maša, hranica okresov Detva a Poltár – Kokava nad Rimavicou, a tiež na cestách III. tried v obvodoch Kokava nad Rimavicou a Trstená.

Horské priechody sú podľa cestárov zjazdné, povrch vozoviek je prevažne vlhký až mokrý. Zjazdné sú aj všetky sledované úseky diaľnic a rýchlostných ciest, povrch vozoviek je na západnom Slovensku prevažne suchý, na ostatnom území prevažne vlhký až mokrý. Zjazdné sú aj cesty I., II. a III. triedy. Ich povrch je prevažne vlhký až mokrý.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Cestári varujú: Na týchto úsekoch je momentálne poľadovica a hmla

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php