eReport.sk
Emma Smetana a Jordan Haj
Emma Smetana a Jordan Haj, Foto: Instagram/Emma Smetana

Český párik naštval ľudí: Z korona podpory dovolenka na Bali!

Speváčka Emma Smetana s partnerom Jordanom Hajom poriadne naštvali nielen svojich fanúšikov. Od štátu si vzali veľkú finančnú podporu a následne spokojne odišli dovolenkovať do exotiky.

Podcast Insider zverejnil zaujímavú informáciu o známom českom páre. V období pandémie sa mnoho umelcov sťažuje na nedostatok financií, kvôli čomu si museli nájsť inú prácu. Dožadovali sa finančnej podpory od štátu, ktorá im mala pomôcť preklenúť krízu. No zdá sa, že niektorí si z toho urobili zárobkový podnik.

Adrenalín bežným smrteľníkom zdvihla najmä dvojica Emma Smetana a Jordan Haj. Podľa zverejnených informácií získal v decembri 2020 každý z nich korona príspevok vo výške 60 000 českých korún. Krátko potom, ako im prišli peniaze na účet, sa spoločne s rodinou vybrali na dovolenku na Bali. V čase, keď sa niektorí kolegovia pasovali s finančnými problémami, oni si takto užili peniaze v exotike.

Blesk.cz navyše poukázal na fakt, že ani jeden z partnerov nebol počas pandémie bez práce. Emma Smetana naďalej bez prerušenia robila pre internetovú televíziu DVTV. Jordan sa zúčastnil šou televízie Nova Tvoje tvář má známy hlas, v ktorej majú súťažiaci taktiež lukratívne zárobky.

Viac sa dozviete:

  1. Pláž v chorvátskom meste Rijeka.

Denník požiadal o vyjadrenie aj samotných aktérov tejto kauzy. Reakcia známeho párika však ľudí ešte viac nahnevala. „Emička chcela kabelku, Lennonka živého slona a ja som chcel do Thajska (čo vtedy vôbec nešlo), a keď nie, tak do Ameriky, ale tam je draho a príspevok by na to nestačil. To Bali som zo začiatku bral ako cenu útechy, ale nakoniec sme tam za ten príspevok žili ako králi niekoľko mesiacov a dokonca kúpili malý domček na pláži za to, čo zostalo,“ povedal ironicky Jordan Haj.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Český párik naštval ľudí: Z korona podpory dovolenka na Bali!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti