eReport.sk
Herec Maroš Kramár, foto: profimedia

Skončí Maroš Kramár s herectvom? Zarobené má, páči sa mu ničnerobenie

Pred pandémiou sa herec nezastavil. Teraz sa mu vypnutá krajina zapáčila. Príjem nerieši. Má vyložené nohy.

Maroš Kramár hral vo filmoch, seriáloch, v susedných Čechách moderoval reláciu k tomu hral vo svojom divadle. Zobral si toho na ramená pred koronou až až. Avšak lockdown ho začal baviť. Kým jeho kolegovia zúfajú a sťažujú sa slabý príjem, riešia či vôbec prežijú, Kramár s tým nemá najmenší problém. Zarobené má, vlastní niekoľko lukratívnych nehnuteľností. Naposledy kúpil priestranný byt v centre Bratislavy, kde meter štvorcový stojí približne štyri tisíc eur. V jeho prípade neplatí, že z umenia sa na Slovensku vyskakovať nedá. Známy herec patrí k najlepšie zarábajúcim tváram šoubiznisu. Môže si dovoliť luxus, o akom iní snívajú.

Prázdna hlava

Od detstva účinkoval vo filmoch, v inscenáciách, v seriáloch či v rôznych zábavných šou. Pandémia koronavírusu vo veľkej miere obmedzila jeho pracovné povinnosti, no on si to nesmierne pochvaľuje. „Ja som od prírody lenivý človek a robím veľa len preto, že mi ponúkajú robotu a už keď podpíšem zmluvu, tak musím robiť. Celý život som túžil po tom, že skúsiť si nič nerobiť. A teraz sa mi to darí celkom. Keď máte veľa roboty, stále máte nejaký deadline. Každý deň niečo nové a stále sa musím učiť. Stále to v tej hlave šrotuje. Stále nové a nové učenie. Teraz ja vstanem a nemám v hlave žiadnu povinnosť. Keď aj mám, tak strašne ďaleko. Ale je to tam také prázdne. To je až neskutočné,“ povedal umelec.

Som bežný človek!

Vyjadril sa, že teraz žije to čo ostatní: „Zažívam to, čo zažívajú bežne ľudia. Som večer doma, pustím si televízor, pozriem sa na niečo a nemusím rozmýšľať. Nemám nervy, že ešte toto som nestihol a ešte toto mi treba. Je to úplné uvoľnenie. Ale je pravda, že už je to dlho. Je to úplne iný život, na ktorý som nebol zvyknutý odmalička. Stále veľa roboty, veľa cestovania a teraz sa to úplne upokojilo,“ teší sa Kramár. Jedným dychom s vtipom dodal, že počas aktuálnej pandémie trénuje na seniorské obdobie života. „Stále hovorím s humorom, že je to skúška na dôchodcovský vek. Keď už budem len sedieť doma a nič nerobiť. Tak si to teraz skúšam,“ uzavrel s úsmevom.

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport