eReport.sk
sklamaná Petra Vlhová, foto:tasr

České média zaútočili na Petru Vlhovú: Je to zlodejka!

Česká média označili slovenský lyžiarsky klenot Petru Vlhovú (25) za zlodejku. Dôvodom má byť záujem zo strany manažmentu Slovenky, o získanie člena z tímu Ester Ledeckej, ktorým má byť servisman Miloš Machytka.

Média našich “bratov” víťazku veľkého kryštálového glóbusu vôbec nešetrili. Spravodajský portál Blesk.cz dokonca označil Petru Vlhovú za zlodejku. Problém má byť v tom, že sa pokúša “ukradnúť” českej lyžiarke Ester Ledeckej muža, ktorý patrí medzi jej hlavné tímové piliere a tým je práve spomínaný servisman. Okrem iného označili povesť rodáčky z Liptovského Mikuláša za pošramotenú, a podľa nich to ide s ňou dole vodou.

Petru Vlhovú označili české média za zlodejku

Foto: tasr

Nezabudli spomenúť ani tajné sledovanie tréningov americkej rivalky Mikaeli Shiffrinovej, načo nadviazali na aktuálnu situáciu ohľadom Ledeckej. „Pri výbere lyží rozhodujú detaily a pre Petru je lepšie o nich komunikovať v jazyku, ktorý je jej bližší,“ myslí si Petrin otec Igor Vlha. Ledecká sa k danej situácii vyjadrila po svojom: „Ja Vlhovú ani moc nepoznám, bližšie mám určite k Shiffrinovej, neviem žiadne ďalšie informácie o tomto probléme.”

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v kategórii

Aktuálne v športe

Politika

Celebrity

Šport