eReport.sk
Prezidentkou Slovenska
Ľuboš Blaha sa opäť pustil do nemilosrdnej kritiky prezidentky Zuzany Čaputovej. Zdroj: tasr

Blaha: Keď Američania videli prieskum o Čaputovej nepopularite, utekali pre konskú dávku lexaurínu!

Podľa podpredsedu opozičného Smeru-SD Ľuboša Blahu sú liberálne kruhy poriadne nervózne zo súčasných preferencií politických strán na Slovensku. Práve preto sa majú snažiť spájať aj nespojiteľné, aby sa čo najviac spriaznených politikov dostalo do parlamentu. Presviedčanie kresťanských demokratov z KDH o tom, že Progresívne Slovensko, SASKA a Demokrati sú najlepšími partnermi na spájanie, má byť práve výsledkom ich nervozity.

A pre účely zabezpečiť liberálnejšiu budúcnosť KDH mal podľa Blahu byť do KDH prijatý bývalý politik a doteraz politický dôchodca František Mikloško. A ten sa hneď po svojom príchode vyjadril, že by líder Hlasu-SD Peter Pellegrini mal ísť do liberálnej, nie do sociálno-demokratickej koalície. A dostal na to poriadne široký priestor v Denníku N.

Pobláznené KDH?

„KDH sa dočista zbláznilo? František Mikloško je späť v politike – odkiaľ preboha všetci tí zombíci vyliezajú? Najvtipnejšie je, že Fero sa rozhodol, že premaľuje KDH na ružovo. To tu už fakt nikto nič negarantuje? Mikloško zaťal, že konzervatívne KDH by malo urobiť koalíciu s extrémnymi liberálmi z Progresívneho Slovenska a najsmädnejšej strany SaS,“ uviedol Blaha na sociálnej sieti.

Mikloško je vraj príkladom akéhosi dúhového kresťana: „Volí ťažkú liberálku a vojnovú štváčku Čaputovú, v protiklade k postojom pápeža podporuje zbrojenie Ukrajiny a ešte aj navrhuje registrované partnerstvo s Progresívnym Slovenskom. Už len čakám, kedy KDH podporí transexuálne záchody. Feri si kúpi ružové brýlky, pustí si Frankie Goes To Hollywood a cez celú hruď si nechá vytetovať dúhovú zástavu. Nech žije progresivistické KDH.“

Mikloško chce „zachrániť“ Slovensko pred Smerom

Mikloško sa vo svojom celkom rozsiahlom stanovisku vyjadril, že je potrebné zachraňovať Slovensko pred Smerom. Niekedy sa človek len ťažko stačí čudovať, aké negatívne a hneď od počiatku temné motivácia prinášajú niektorých politikov do politiky.

„Vraj ak vyhráme voľby, tak tu bude depresia. Toto fakt zadrel. Pri všetkej úcte – jediný, kto má z nás depresiu, je Zuzana Čaputová, ktorá vymetá telky a vyplakáva, aké to má ťažké, chúďa. Úplné Andersenovo dievčatko so zápalkami,“ pokračuje Blaha. „V ťažkej depresii sú aj jej kamaráti na americkej ambasáde – keď videli prieskum Globsecu, utekali do lekárne po konskú dávku lexaurínu. Ukázalo sa, že Slovensko chce mier, odmieta americkú vojnovú propagandu a nakoniec aj úplná chuťovka – Čaputová má najnižšiu dôveru spomedzi všetkých prezidentov okolitých krajín,“ dodáva.

Chcú sa vyhnúť demokracii?

Vo finále má teda podľa Blahu práve KDH asistovať v snahe vyhnúť sa demokracii a pospájať po voľbách to, čo by mnoho voličov určite spojené vidieť nechcelo. Otázkou je, či teda na Slovensku rozhodujú len mocní občania, alebo všetci občania tak, ako je to napísané v Ústave SR.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Elitný expremiér o elitných chlapcoch
  2. Naďova cesta
  3. Fico so škandalóznym odhalením
  4. Hamran je Matovičov blázon

„Ale aspoň sa potvrdilo, že sme mali pravdu. Chystá sa tu liberálny prevrat a asistovať pri tom chce aj KDH. Americkí trpaslíci sa spájajú – len aby ďalej mohli viesť vojnu proti Rusku. Ja len tak nahlas rozmýšľam, prečo by niekto volil dúhové KDH, keď to už rovno môže hodiť dúhovemu PS-ku? Vysvetlíš mi, Feri?,“ pýta sa na záver Blaha.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha: Keď Američania videli prieskum o Čaputovej nepopularite, utekali pre konskú dávku lexaurínu!

Odoberať
Upozorniť na
15 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php