eReport.sk
Minister financií a šéf OĽANO Igor Matovič sa teší. Jednu bitku, aj s pomocou „fašistov“, vyhral. Zdroj: fb / Igor Matovič

Bolo to tak trochu bagrom, ale inak by sa to nikdy nepodarilo, teší sa Igor Matovič

Boj o pomoc rodinám je na slovenskej politickej scéne veľký, realita je však taká, že zatiaľ im nepomohol nikto! A to ceny všetkého idú veselo hore ďalej.

Kým sa slovenskí politici hádajú, mnohé slovenské rodiny sa prepadávajú do stále väčšej a väčšej chudoby. Prirodzene, naši politici chcú ústami pomôcť všetkým, lenže zatiaľ iba na seba ukazujú prstom a kričia kto za tento marazmus môže. Ministrovi financií a šéfovi OĽANO Igorovi Matovičovi prešiel v parlamente aspoň jeden pokus pomôcť rodinám v ich zlej situácii, z čoho sa aj náležite vytešuje.

Bolo to rýchle, bez zbytočných diskusií

Matoviča zrejme nezaujíma, že ho v jeho „boji“ pomôcť finančne rodinám podporili aj fašisti, ako ich s obľubou až doteraz nazýval. Hlavné je, že mu to v parlamente v skrátenom legislatívnom konaní vyšlo a jeho balíček opatrení mu prešiel. Bol to jednoducho „krátky proces“, ako priznáva aj on sám. „Dnes som sa zobudil s dobrým pocitom. Zaparkovať v pokladničkách rodín s nezaopatrenými deťmi ročne viac o 1,3 miliardy eur, je tá najlepšia skrýša pred akoukoľvek protirodinnou vládou, ak by sa opäť niekedy (božechráň) dostala k moci,“ napísal hneď v úvode Matovič a vzápätí upriamil pozornosť na svojich v súčasnosti troch úhlavných nepriateľov.

Zdroj: fb / Igor Matovič

Mohlo by vás zaujímať

  1. Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová.
  2. Ktorý z našich politikov je väčší populista?
  3. Juraj Droba
  4. Matovič je najväčšou hrozbou pre demokraciu

„Zobrať deťom ich prídavky, daňové bonusy či krúžkovné si skorumpovaný Fico či Pellegrini nikdy netrúfnu. Ani voči sociálnemu cíteniu imúnny Riško,“ triafa do „neprajníkov“ minister financií. „Áno, bolo to rýchle, bez zbytočných diskusií… tak trochu bágrom. Pardón. Prečo? Inak by sa to nikdy nepodarilo. Nepriatelia rodín by viacmesačnú vojnu s podporou zaujatých médií vyhrali. Niekoľko týždňový krátky proces šancu vyhrať nemali … a tak vyhrali rodiny. Chvála Bohu,“ zakončil svoj status za dosiahnutie svojho cieľa hrdý Igor Matovič.

Redakcia eReport sa nemusí stotožňovať s názormi osôb, ktorých stanoviská uverejňuje.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bolo to tak trochu bagrom, ale inak by sa to nikdy nepodarilo, teší sa Igor Matovič

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre