eReport.sk
Počas Kollárovej nehody sedela v aute aj jeho "kamarátka" Miroslava Fabušová. Viezť ju mal do lekárne. Foto: archív MF

Fabušová po nehode s Kollárom je už doma: Prečo zrazu mlčí o svojom zdravotnom stave?

O svojom zdraví už ani slovko! Bývalá miss a vizážistka Miroslava Fabušová si pred niekoľkými týždňami prešla hotovým peklom. Sedela totiž vo vládnej limuzíne predsedu parlamentu Borisa Kollára práve v čase, keď do nich vpálil ďalší automobil. Exmodelka bola krátko po autonehode pre médiá viac než zhovorčíva. Teraz je, ale všetko inak. Prečo drží Fabušová bobríka mlčania práve teraz?

Sedem zlomených rebier, problém s kľúčnou kosťou a zlomený stavec. Aj to je výpočet zranení, ku ktorým sa priznala po nehode Fabušová. Tá najskôr skončila hospitalizovaná v bratislavskej nemocnici. Dnes ale už vymenila sterilnú nemocničnú izbu za domáckejšiu atmosféru.

Už je doma

„Som v domácom liečení,“ priznala pre eReport vizážistka. Počas víkendu pred niekoľkými týždňami bola doslova v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Jej spolucestujúci Boris Kollár ju, ako obaja zhodne tvrdia, vyzdvihol v Dunajskej Lužnej. Vo svojom videu, ktoré natočil na nemocničnom lôžku ju označil len za kamarátku.

Kráska Miroslava Fabušová sa viezla s Kollárom v štátnej limuzíne. Foto: instagram/mf

Instagram/mf

Komplikácie?

Opýtali sme sa bývalej modelky aj na jej aktuálny zdravotný stav, no na adresu nedávnej nehody bola zrazu viac než skromná na informácie. „Nechcem predbiehať udalosti, lebo som absolvovala ďalšie vyšetrenia. Presnejšie sa vyjadrím neskôr, pretože nie všetko je tak, ako sa predpokladalo,“ zahmlieva Fabušová. Čo je teda inak, ale odmietla prezradiť.

Boris Kollár po autonehode skončil na Kramároch. Foto: Vlado Benko jr.

Polemická jazda limuzínou

Kollár po vyše týždni zverejnil z nemocničného lôžka videospoveď, v ktorej sa snažil objasniť okolnosti nehody. Práve nad jeho jazdou naprieč Bratislavou sa strhla polemika, či naozaj počas lockdownu neporušil pravidlá stanovené vládou, ktorej je jeho strana Sme rodina súčasťou.

Video: fb/Sme rodina

Otázniky vzbudila práve Fabušovej prítomnosť v limuzíne. Tá sedela spolu s politikom vo vládnej limuzíne práve počas zákazu vychádzania. „V tom čase som si volal s kamarátkou, ktorá mi mala zháňať nejaké veci a hovorím, že akurát idem okolo teba. Požiadala ma, či ju nekopnem do mesta. Aby ste tomu rozumeli išla do lekárne, naspäť by sa vrátila taxíkom, tak som samozrejme neodmietol. Nemám s tým absolútne žiadny problém, cestou sme havarovali,“ opísal Kollár vo videu dôvod, prečo sedela sexi kráska v jeho vládnej limuzíne.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Fabušová po nehode s Kollárom je už doma: Prečo zrazu mlčí o svojom zdravotnom stave?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti