eReport.sk
Jožo Pročko. Zdroj: screenshot video FB / Jožo Pročko

Blaha sa smeje. Hodiť vajce je zjavne ten najťažší zločin moderných dejín hneď po genocíde Arménov

Ľuboš Blaha zas komentuje. Médiá sa snažia z Pročkovho incidentu vyrobiť obrovskú kauzu o násilí. Závažnejšie však je, ako sa médiá ale aj policajný prezident opäť raz vyfarbili, pokiaľ ide o prezidentku Čaputovú.

Hamran zneužíva NAKA!

Podľa Blahu, policajný prezident Hamran každý deň zneužíva NAKA na politiku. Upozorňuje, že zrazu sa ide riešiť niekoľko rokov stará kauza. Náhodou 10 dní pred voľbami. „Kedy je lepší čas riešiť niekoľko rokov starú kauzu, než práve 10 dní pred voľbami? Im už vážne preskakuje,“ upozornil. Podľa Blahu Hamran na objednávku PS robí špinavú robotu. „Koho zaujíma nejaký Balciar či Gučík?“ pýta sa. Blaha v tom má jasno. Udalosť z utorka spája s generálnym prokurátorom. „Áno, zrejme ide o pomstu Marošovi Žilinkovi, ktorý vraj Gučíka pozná. Včera Žilinka kritizoval Čaputovú, a tak už dnes nabehol Čaputovej besný pes Hamran,“ píše poslanec za SMER na svojom kanáli Telegramu.

Čaputová zasahovala do živej veci!

Čo je však závažnejšie, Hamran nepovedal ani slovo o závažných upozorneniach generálneho prokurátora smerom k prezidentke. A ani čiarku o tom nenapísali ani naše médiá. „Dnes (Hamran) ani necekol o tom, že Čaputová sa snažila zasahovať do živej veci a lobovala u generálneho prokurátora za Kovaříka! To je priam učebnicové zneužitie právomoci verejného činiteľa. Ako to, že mainstreamové médiá s výnimkou Daga Daniša o tom čušia ako voš pod chrastou?,“ pýta sa známy ľavičiar.

Kauza vajce a Pročko

Blaha upozornil, že v parlamente ho zastavila TV Markíza. „Markíza sa ma pýtala, čo hovorím na strašné násilie, ktoré bolo spáchané na Pročkovi. Kukám na nich ako výr a pýtam sa, či pod násilím fakt myslia to vajce na Pročkovej hlave. A oni, že áno, že či odsúdim toto nepredstaviteľné násilie. A ja na to, že to žiadne násilie nebolo, OĽaNO len žne, čo zasialo a na vajci na Pročkovej hlave som sa schuti zasmial. Moderátor Markízy sa tam hádzal o zem, že ako takto môžem zľahčovať násilie. Lebo spraviť z Pročka Kalimera je zjavne ten najťažší zločin moderných dejín hneď po genocíde Arménov,“ smeje sa poslanec.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Neoliberálna prezidentka?
  2. Výchovná, dobre mierená!
  3. To je na basu!

„Ja len, že keď Markíza nedala ani ťuk o progresívcovi Mihálym, ktorý reálne mlátil starších ľudí na proteste pred DPOH, to nebolo zľahčovanie. Ale to, že sa zasmejeme nad Pročkovou vajcovou jarmulkou, to vraj áno. Bože, akí sú trápni,“ napísal Blaha.  

Podľa neho sa dejú oveľa vážnejšie veci. „Radšej nech sa zaoberajú tým, prečo Čaputová zasahuje do trestných konaní, prečo Hamran nezvláda migráciu a prečo je najaktívnejším politickým subjektom v kampani NAKA. Pán Hamran, ja vám nechcem kecať do vašej predvolebnej kampane, ale keď sa raz bude vyšetrovať, ako ste spolu s Lipšicom zneužívali políciu na robenie politiky, vy sa ešte riadne zapotíte. A nepomôže vám ani to vaše PS-ko,“ uzavrel Ľuboš Blaha.  


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha sa smeje. Hodiť vajce je zjavne ten najťažší zločin moderných dejín hneď po genocíde Arménov

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php