eReport.sk
Počítanie euro bankoviek
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock

Bizarné! Neuveríte na čom zarába táto žena a za čo sú ľudia ochotní platiť

Nevedia čo s peniazmi, alebo sa to radí k nejakej úchylke? Žena z Amerika našla „dieru” na trhu a začala predávať niečo zo seba. Za jedno video si vie zarobiť tisícky eur. Keď vám prezradíme o čo ide, nebudete veriť vlastným očiam.

Jednoducho sa nehanbí a nemá žiadne zábrany. Emma Martin (48) z Južnej Karolíny je matkou dvoch detí a od roku 1999 si zarába fetiš videami. Zarobí neuveriteľných 4 000 dolárov, čo predstavuje 3 390 eur. Za jedno pozretie inkasuje 4 eurá. A čo sa vlastne skrýva na videách? Žena si na nich uľavuje a ľudovo povedané, vypúšťa svoje plyny. Sleduje ju viac ako tristo ľudí na OnlyFans. Zo stránky zarobí mesačne vyše 2 000 eur a z videí od ľudí, ktorí holdujú tomuto fetišu dostane 1 527 eur.

Ako ďalej píše portál ladbible.com, žena si kvôli svojej práci špeciálne upravila aj jedálniček. „Jem veľa šalátu, špargle a avokáda. Najobľúbenejší mám kapustový šalát s pečenými fazuľami a mexické jedlo,” hovorí Emma. Čo na to jej deti? Údajne svoju prácu robí vtedy, keď nie sú doma.

Zdroj: Twitter

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika