eReport.sk
O zlých politikoch a modlách
Monika Beňová. Foto: fb/monikabenova

Beňová: Kollár by mal odstúpiť. Nielen za facky, ale za ich ospravedlňovanie

„Nikdy nekomentujem súkromné životy politikov, a vlastne nikoho. Každý z nás robí v súkromí vlastné rozhodnutia a nakoniec ju/ho budú súdiť vlastné deti.“ Takto začína svoj status na sociálnej sieti poslankyňa Európskeho parlamentu Monika Beňová (SMER – SSD). Dotkla sa témy, ku ktorej predseda Národnej rady Slovenskej republiky (NR SR) Boris Kollár usporiadal tlačovú besedu.

Ide o Kollárov „boj“ s jednou z jeho „mamičiek“ Barborou Richterovou. „Nikdy som nekomentovala ani nemudrovala o živote a deťoch a ženách a všetkom okolo toho. Ani vo vzťahu k Borisovi Kollárovi, s ktorým sa navyše veľa rokov poznám,“ píše ďalej Beňová.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

  1. Boris Kollár, Barbora Richterov
  2. Vláda progresívcov?
  3. Boris Kollár (Sme rodina).
  4. Kollár je zhrozený

Nie je to „štandardný“ partner

„Mám zato, že každá z mamičiek jeho detí vedela, alebo aspoň mohla tušiť, že nie je ´štandardný´partner do rodinného života, možno s výnimkou Sašinej a Nataliinej maminy,“ pokračuje europoslankyňa. Dodáva, že vlastne ani nevie, koľko detí naozaj má. Pokračuje tiež, že „je to jeho vec- A väčšia zodpovednosť je na tých, ktoré s ním tento život rozvíjali“.

„Boris Kollár však je PREDSEDA NR SR. A tak sa samozrejme aj naňho obracajú oči mnohých ľudí, ktorí ho sledujú,“ píše ďalej Monika Beňová. Dodáva, že Kollár zároveň reprezentuje Slovensko z jednej z najvyšších ústavných funkcií.

„Áno, je určite príma brávať deti na dovolenky, plesy či módne prehliadky. Nie je to síce, vymieňanie plienok, nočné vstávanie, chodenie po doktoroch či písanie domácich úloh, ale jemu a aj mamám jeho detí to tak zrejme vyhovuje. Netají sa tým a ony tiež nie, tá posledná dokonca urobila “anketu” aké meno by mala Borisovmu 15 dieťaťu dať. Ok, nová doba, komu sa páči lajkuje a komu nie, nemusí si o tom čítať,“ analyzuje vo svojom statuse europoslankyňa.

Beňová: Nie je iný než ostatní

„Lenže predseda NR SR na vlastnej tlačovej konferencii povedal, že Barboru vyfackal. Dôvody možeme veriť jemu alebo jej. Každopádne, facky boli,“ píše Monika Beňová.

Dodáva, že Boris Kollár nie je iný človek a muž ako ostatní. „A priznať sa k tomu, že zbil svoju vtedajšiu partnerku nie je žiadne hrdinstvo. A ani nato neexistuje žiadne akceptovateľné ´vysvetlenie´. Zvlášť preto, že je predsedom NR SR,“ uvádza v statuse.

„Preto by nemal čakať na návrh na vyslovenie nedôvery. Ale ak ešte chce v politike pôsobiť naďalej, mal by odstúpiť sám a ospravedlniť sa. Nielen za facky, ale aj zato, ako sa ich snažil ´ospravedlniť´,“ uzatvára svoj status poslankyňa Európskeho parlamentu Monika Beňová.

Zdroj: fb/monikabenovaep


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Beňová: Kollár by mal odstúpiť. Nielen za facky, ale za ich ospravedlňovanie

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie