eReport.sk
Kollár je zhrozený
Predseda NR SR Boris Kollár. Foto: archív/smerodina

VIDEO Kollár: Richterovej vieme dokázať klamstvo! Ktokoľvek by chcel ublížiť môjmu dieťaťu, zachovám sa rovnako!

Akákoľvek osoba bude chcieť ublížiť môjmu dieťaťu, zachoval by som sa rovnako. Povedal to predseda Národnej rady (NR) SR a Sme rodina Boris Kollár vo svojom statuse na sociálnej sieti. Reagoval tak na medializovanú kauzu, v ktorej ho obviňuje jeho expartnerka Barbora Richterová.

Kollár podal na Generálnej prokuratúre (GP) SR trestné oznámenie na svoju expartnerku Barboru Richterovú a na ďalšie neznáme osoby, ktoré podľa jeho slov stoja za medializovanou kauzou o jej údajnom sledovaní.

Boris Kollár vysvetľuje na svojom profile na sociálnej sieti.

Zdroj: fb/boriskollarofficial

Kollár: Je to snaha očierniť ma

Kollár za tým vidí snahu očierniť jeho i Sme rodina pred voľbami. Informoval o tom na piatkovej tlačovej konferencii. Zároveň považuje medializované informácie a Richterovej list poslancom o jej údajnom sledovaní za klamstvá.

Po piatkovom rokovaní parlamentného výboru na kontrolu činnosti Slovenskej informačnej služby (SIS) je presvedčený, že to bude možné dokázať. Žiada, aby orgány činné v trestnom konaní preverili pozadie kauzy i to, ako Richterová získala evidenčné čísla vozidiel, ktoré ju mali podľa jej oznámenia sledovať. Odmieta pritom, že by niekedy zneužil SIS na osobné účely.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Nevšedný inzerát verbuje
  2. Lepšie ako nič?
  3. Patova situácia
  4. Mikuláš Dzurinda

Kollár už má informácie, že niektorí poslanci zbierajú podpisy na zvolanie mimoriadnej schôdze s cieľom odvolať ho z funkcie. Ak vyzbierajú potrebných 30 podpisov, je pripravený tomu čeliť. Zdôraznil pritom, že „nefacká ženy z plezíru“ a zopakoval svoje vysvetlenie situácie spred niekoľkých rokov, kedy Richterovú udrel.

Zdroj: tasr, fb/boriskollarofficial


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Kollár: Richterovej vieme dokázať klamstvo! Ktokoľvek by chcel ublížiť môjmu dieťaťu, zachovám sa rovnako!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie