eReport.sk
Monika Beňová, foto: instagram MB

Beňová iba nedávno prekonala covid. Napriek tomu sa dala tretíkrát očkovať

V novembri minulého roka plánovala europoslankyňa Monika Beňová absolvovať tretiu tzv. posilňovaciu dávku vakcíny proti covidu. Nakoniec to nestihla, pretože sa nakazila a spolu s ňou aj jej blízki. O pár týždňov neskôr sa nakoniec k tretej dávke predsa len dostala. Hoci niektorí sa pýtali, prečo sa tak ponáhľala s očkovaním.

„Bola som na treťom očkovaní. V noci som mala trochu zimnicu a dnes mi je tak „chrípkovo“ a tak išiel na podvečernú prechádzku s Leou tatinko,“ pochválila sa na sociálnej sieti politička. Niektorí fanúšikovia sa jej pýtali, či nešla na očkovanie skôr, keďže len nedávno prekonala covid a tak tretiu dávku mala mať posunutú. „Požiadala som si skôr, lebo od budúceho týždňa už opäť lietam,“ zdôvodnila svoje rozhodnutie Beňová.

– Foto: ib/monicabenova

Europoslankyňa mala v novembri ľahký priebeh ochorenia na Covid-19. Hoci chcela ešte pred tým absolvovať tretiu dávku očkovania, systém ju nepustil do registrácie. V tom čase vedela, že má málo protilátok. „Tak som teda rada, že pustil Juraja Šeligu tridsaťročného, ktorý už prednostne tretiu dávku má,“ frflala vtedy politička. Mnohí sa čudovali, ako je možné, že bývalý podpredseda parlamentu má už tretiu dávku za sebou, keď mnohí starší na svoj termín ešte len čakali. Poslanec za stranu Za ľudí to však zdôvodňoval aj tým, že mal problémy s imunitou.

Čítajte viac:

  1. Monika Beňová (Smer-SD).


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Beňová iba nedávno prekonala covid. Napriek tomu sa dala tretíkrát očkovať

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php