eReport.sk
Jennifer Lopez Ben Affleck, foto:tasr

Ben Affleck a Jennifer Lopezová sa zobrali! Po sobáši sa tešia na nový spoločný život

Hollywoodske hviezdy Ben Affleck a Jennifer Lopezová sa po víkendovom sobáši v Las Vegas tešia na nový spoločný život, informovala v pondelok spravodajská stanica BBC News. „Podarilo sa nám to. Láska je krásna, láska je milá, a ukázalo sa, že láska je i trpezlivá – 20 rokov trpezlivá,“ napísala na svojej webstránke Lopezová.

Tešia sa na nový spoločný život

Pár zrušil svoje prvé zásnuby v januári 2004. Správy o tom, že sa dvojica dala opäť dokopy, prenikli na verejnosť vlani. Lopezová si hodlá zmeniť priezvisko na Afflecková. Pár priletel do Las Vegas v sobotu a v rade na sobášny preukaz čakal spolu s ďalšími štyrmi dvojicami. „Sme veľmi vďační za to, že máme novú úžasnú rodinu s piatimi úžasnými deťmi a život, na ktorý sme sa tešili,“ uviedli Affleck (49) a Lopezová (52) na sociálnych sieťach.

Nevesta ráno po svadbe zdieľala „selfie“ v posteli s novým svadobným prsteňom. Pár sa zoznámil v roku 2002 pri nakrúcaní filmu „Gigli“ a v roku 2003 sa zasnúbil, ale nasledujúci rok svoj vzťah zrušil, pričom z toho obvinil „nadmernú pozornosť médií“.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Medzinárodný filmový festival ART FILM v Trenčianskych Tepliciach navštívila 26. júna 1996 aj slávna talianska herečka Gina Lollobrigida, na snímke v sprievode Jozefa Krónera (vpravo) a riaditeľa festivalu Petra Hledíka

U Lopezovej ide o štvrté manželstvo. V rokoch 2004-2014 bola vydatá za speváka Marca Anthonyho, s ktorým má dvojčatá. Affleck bol v rokoch 2005-2018 ženatý s herečkou Jennifer Garnerovou a majú spolu tri deti.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ben Affleck a Jennifer Lopezová sa zobrali! Po sobáši sa tešia na nový spoločný život

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre