eReport.sk
Národniarka Anna Belousovová si servítku pred ústa nedáva. Foto: tasr

Belousovová vyrukovala s novými dôkazmi o neschopnosti elít: Koalícia je cirkus na kolečkách!

Bývalá podpredsedníčka parlamentu a jedna zo zakladajúcich členov SNS Anna Belousovová, ktorá pravidelne kritizuje súčasný vládny štvorspolok a neraz aj mimoriadne expresívne poukazuje zlyhania našich elitných politikov, vyrukovala tentoraz s ďalším “odhalením”. Hovorí o nových dôkazoch, ktoré podľa nej jasne poukazujú na neschopnosť a nekompetentnosť kabinetu premiéra Eduarda Hegera (OĽANO). V kontexte aktuálnych spoločenských udalostí urobila kritickú analýzu, ktorej závery už posúďte sami. Legitímnou otázkou rozhodne je, nakoľko sú blízko, alebo ďaleko ku skutočnej pravde.

Jedine vláda odborníkov dokáže obnoviť dôveru v štát a vytiahnuť Slovensko z toho bahna, kde sme sa vďaka plagiátorom a amorálnym politikom, ktorých zaujímajú len kšefty a hádky, ocitli,

tvrdí Anna Belousovová.

Bývalá šéfka SNS najskôr vo svojom statuse pripomenula kľúčové politické udalosti ostatných dní. Tie sa, samozrejme, týkali reakcie koalície na zatýkanie elitných vyšetrovateľov NAKA, ktorých sa sudca napokon rozhodol stíhať väzobne.

“Keby sa títo tupci lepšie učili”

“Pred týždňom oznámil predseda vlády Heger vznik Komisie na obnovu dôvery v právny štát. Dnes prišiel Kollár s nápadom zriadiť ďalšiu komisiu – komisiu na riešenie sociálnych dopadov zdražovania cien energií a potravín na občanov,” upozornila Belousovová, ktorá takto poukázala aj na nejednotnosť koaličných partnerov.

My občania máme na ich tuposť doplácať nielen tým, že ničia naše životy a náš štát, ale aj tým, že budeme platiť ich a zároveň členov nejakých komisii,

upozornila bývalá podpredsedníčka parlamentu.

Totiž, kým OĽANO, SaS a Za ľudí chcú komisiou riešiť údajnú vojnu v polícii, Boris Kollár so svojim hnutím Sme rodina hovorí o inej priorite: tvrdia, že im viac záleží na tzv. chlebových témach, teda na tom, aby zabránili zdražovaniu a na hroziace vysoké ceny nedoplácali bežní občania.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Anna Belousovová
  2. Boris Kollár (Sme rodina)
  3. Predseda vlády SR Eduard Heger (OĽaNO)
  4. Elitní policajti NAKA

Belousovová však tvrdo kritizuje snahy oboch častí koalície, najmä sa jej nepáči spôsob, ktorým sa chcú vládni politici dopracovať k riešeniam. “Keby sa títo tupci, ktorí nám v súčasnosti vládnu, lepšie učili, vedeli by si s porozumením prečítať Ústavu SR a ďalšie zákony. Potom by možno pochopili, že všetko, čo chcú zvaliť na plecia nejakých komisii, majú robiť oni! Sú to ich povinnosti, za ktoré sú mimochodom veľmi dobre platení,” poukázala na podľa nej absurdnosť krokov, pre ktoré sa hegerovci a kollárovci rozhodli.

“Dokazujú svoju neschopnosť a nekompetentnosť”

Bývalá vysokopostavená politička sa zároveň vo svojich záveroch dopracovala k “odhaleniu” dôkazov, ktoré majú podľa jej slov svedčiť o neschopnosti a nekompetentnosti tejto vlády. “Tým, že chcú presúvať riešenie zásadných problémov štátu na nejaké komisie, vlastne dokazujú svoju neschopnosť a nekompetentnosť. A my občania máme na ich tuposť doplácať nielen tým, že ničia naše životy a náš štát, ale aj tým, že budeme platiť ich a zároveň členov nejakých komisii, ktorí budú de facto vykonávať za nich ich robotu. No cirkus na kolečkách!,” zaklincovala Belousovová.

Okrem kritiky ponúkla aj východisko

Nezostala iba pri drsnej kritike, načrtla aj možné riešenie, ktorý by mohlo byť východiskom zo súčasného, podľa mnohých, marazmu. “Omnoho jednoduchšie a úspornejšie riešenie by bolo, keby neschopáci zverili riadenie štátu do rúk skutočných odborníkov. Jedine vláda odborníkov totiž dokáže obnoviť dôveru v štát a vytiahnuť Slovensko z toho bahna, kde sme sa vďaka plagiátorom a amorálnym politikom, ktorých zaujímajú len kšefty a hádky, ocitli,” uzavrela Belousovová.

Zdroj: fb/anna.belousovova

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti