eReport.sk
Belousovová o návšteve holandského kráľa
Anna Belousovová Foto: tasr

Belousovová komentuje zákaz LGBTI reklamy na MS v Katare: Dúhoví propagandisti poslušne zrazili päty!

Pronárodná politička Anna Belousovová reaguje na fakt, že FIFA zakázala používanie dúhových kapitánskych pások na práve prebiehajúcich futbalových majstrovstvách sveta v Katare. Plány boli skrížené hlavne európskym tímom ako Anglicko, Holandsko, či Nemecko. Krajiny pri tom pôvodne chceli prijať tvrdohlavé stanovisko, od ktorého však nakoniec, pod hrozbou kartových postihov, ustúpili.

„Výpredaj západných hodnôt? Futbalové mužstvá šiestich mužstiev – Walesu, Belgicka, Dánska, Holandska, Nemecka a Švajčiarska chceli na Majstrovstvách sveta v Katare protestovať za práva homosexuálov nosením dúhovej pásky na rukáve. Stačilo upozornenie zo strany FIFA, že za dúhovú pásku bude žltá karta a všetci hrdinovia rýchlo stiahli chvosty,“ upozorňuje Belousovová.

Ustúpili feudálnemu štátu

Katar je podľa Belousovovej feudálny štát, v ktorom platí prísna forma islamského práva šaría. Týmto konštatovaním poukazuje na to, akej krajine liberálne prúdy v tomto prípade v skutočnosti ustúpili.

Foto: fb/annabelousovova

„Tí hrdí nositelia tvz. západných hodnôt rešpektovali želanie hostiteľa – Kataru, ktorý je veľmi bohatý feudálny, moslimský štát, riadený islamským právom. Dúhoví propagandisti poslušne zrazili päty. Veľmi rýchlo bossovia futbalu pochopili o čo by prišli. Zakrývať sa rečami o tom, ako chcú vyhrávať a preto si dúhové pásky tentokrát odpustia, je len trápna snaha o zachovanie akého takého imidžu,“ pokračuje politička.

„Im ide v prvom rade o prachy!“

Rozhodnutie nenosiť dúhové pásky podľa nej neprišlo zo športových, ale z finančných dôvodov. Futbal je totižto okrem svojej športovej stránky taktiež veľmi masívnym zdrojom peňazí, o ktoré nechcú prísť ani liberálnejšie zmýšľajúci ľudia.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Na kombosnímke zľava Peter Visolajský a Eduard Heger.
  2. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v stredu - okrem fronty pri Bachmute - navštívil aj mesto Charkov na severovýchode Ukrajiny
  3. Prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran počas tlačovej konferencie na tému - Reakcia na medializované informácie 16. mája 2022 v Bratislave.
  4. Šéf Lekárskeho odborového združenia (LOZ) Peter Visolajský.

„Ohromný biznis, ktorý sa točí okolo masovo obľúbeného futbalu! Katar dal jasne najavo, aké pravidlá u nich platia a komu sa nepáči, môže ísť. Podobne ako Maďari,“ doplnila Belousovová.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Belousovová komentuje zákaz LGBTI reklamy na MS v Katare: Dúhoví propagandisti poslušne zrazili päty!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti