eReport.sk
Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová , foto: profimedia

Belohorcovej ľudia naložili po reklame na vlasový prípravok: Máte tri chlpy na hlave!

Zuzana Belohorcová (45) zažila poriadnu potupu. Potom ako prezentovala prípravok na vlasy ju ľudia vysmiali. „Máte tri chlpy na hlave,“ tak znel útok na jej jemné vlasy bez objemu.

Zuzana Belohorcová je atraktívna žena, ktorá má výbornú postavu a vie sa krásne obliecť. Sama priznáva, že jej Boh nenadelil bujnú hrivu a husté vlasy. Na svojom Instagrame má množstvo fanúšikov a tak sa im bývalá moderátorka zverila s reklamou na vlasový prípravok.

Viac sa dozviete:

Jej príspevok na sociálnej sieti však vyvolal skôr negatívne reakcie. Ľudia tvrdili, že pri hustote Zuzkiných vlasov si mohla niečo podobné odpustiť. „Reklamu na rast a hustotu vlasov ste si mohla odpustiť. Máte tri chlpy na hlave,“ napísala jedna žena. „Zuzanko, toto naozaj nie,“ napísala ďalšia z radov jej sledovateľov. „Sorry, ale nič moc teda. Zuzanka je stále pekná žena, ale tie pilulky žiadny zázrak nespravili, sorry,“ napísala ďalšia.

„Ospravedlňujem sa, ale toto je snáď najhoršia reklama akú som kedy videla,“ nešetrila ju ďalšia dáma z radov fanúšikov. Zastal sa jej však jej otec, ktorý na svojej známej dcére pozitívnu zmenu vidí, inak boli komentáre na bývalú moderátorku skôr negatívne. Nuž, občas to skrátka nevyjde!

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Belohorcovej ľudia naložili po reklame na vlasový prípravok: Máte tri chlpy na hlave!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti