eReport.sk
Zuzana Belohorcová, foto: TV Markíza

Zuzana Belohorcová má novinku: Nové tetovanie od slávnej profesionálky!

Zuzana Belohorcová (45) má slabosť pre tetovania. Najnovšie si dala bývalá moderátorka erotických relácií vytetovať ďalší obrázok. Môže za to známa profesionálka Ivana Belaková.

Zuzana Belohorocvá nedávno na ostrov Tenerife pozvala viacero známych a blízkych priateľov. Medzi nimi bola aj známa profesionálka Ivana Belaková, ktorá tetuje vo svete slávne hviezdy. Zuzana tomu neodolala a dala si na krk vytetovať novú ozdobu, ktorú tam bude mať navždy.

Viac sa dozviete:

  1. Zuzana Belohorcová

Kúzlu tetovania Zuzana prepadla už pred rokmi, keď si nechala jazvy po úraze na zápästí prekryť menom svojej dcéry. Od tej doby jej pribudlo na tele viacero tetovaní. Teraz využila návštevu dobrej kamarátky, ktorú ju na ostrov prišla pozrieť.

Zuzana Belohorocová, foto: Instagram

„Každé naše stretnutie je vždy vyryté na mojom tele v podobe nového tetovania,“ napísala Belohorcová na fotku s priateľkou. Umelkyňa Ivana žije v Kalifornii, kde tetovala aj slávne celebrity ako speváčku Ritu Ora, či rapera Lila Wayneho.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zuzana Belohorcová má novinku: Nové tetovanie od slávnej profesionálky!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php