eReport.sk
Evelyn ako Jennifer Lopez, foto: markíza

Známy tatér sa obul do Evelyn: Prirovnal ju k malamutovi!

Nebral si servítku pred ústa. Svoj názor na kyprú moderátorku zverejnil bez okolkov. Nepáči sa mu komičkine vystupovanie v šou Tvoja tvár znie povedome.

Kritika je citlivá vec. Niektorí si myslia, že čo na jazyku to na srdci. Nikto sa nemá za svoj názor hanbiť. Iní sú zástancovi hesla, mlčať je zlato. Prvú možnosť si vybral známy tatér Samuel Potuček. Jeho “kérky” nosia na tele mnohé celebrity. Tetovať sa u neho dal raper Kali či exmanžel speváčky Tiny, Separ.

Poriadna kritika

Kopol si do Evelyn! Umelec s tetovacím strojčekom sa pobavil na jej účet. V štvrtom kole šou Tvoja tvár znie povedome, kde slovenské celebrity interprertujú domáce i zahraničné spevácke hviezdy sa predviedla komička ako americká diva. Eva Kramerová (30) vystúpila s pesničkou Jennifer Lopez (51) za ktorú si od poroty vyslúžila prvenstvo. Jej kypré tvary, ale liezli z kostýmu. Umelec sa na tom zrejme dobre bavil: ,,To si vážne toto idete? Tu ide do p…. sebareflexia neuveriteľným spôsobom. Jak keby malamut je*ol do kontajnera plného skla a ešte sa z toho teší. WAU,” zhodnotil jej prezentáciu na televíznej obrazovke.

Evelyn sa k svojmu číslu a lá Lopez vyjadrila, že si zarobila na poriadnu svalovú horúčku: „Minulé číslo bol taký milník mojich schopností. Musím povedať, že to bolo mega náročné. Aj víťazstvo, aj som sa tešila, ale bolo to aj náročné pre mňa. Vyliezť na tyč, udržať sa na jednej ruke. Dlho som netrénovala. Som rada, že to mám za sebou. Keď som vyliezla na tyč už som išla iba na kyslíkový dlh. Doteraz mám svalovicu,” vyjadrila sa Eva Kramerová, Evelyn po vystúpení.

Evelyn ako Jennifer Lopez si pozrite v GALÉRII!

Foto: tv markíza instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti