eReport.sk
Zuzana Belohorcová, foto: instagram Z. B.

Zuzana Belohorcová žije v podnájme. Vieme, kto jej ho platí!

Bývalá moderátorka prezradila, že na Slovensku neplánovala zakotviť na dlho. „Prišla som len s malým kufríkom,” zasmiala sa. Nová ponuka ju však presvedčila, aby ostala dlhšie. Štyri mesiace v dvojizbáku!

Zuzana Belohorcová (45) najprv pobudla v Prahe, neskôr žila roky v Miami a pred časom sa presťahovala s rodinou do Španielska. Teraz zakotvila opäť na Slovensku. Aby v pripravovanej súťaži predviedla, čo je v nej. Televízia Markíza ju totiž prehovorila na účinkovanie v ďalšej sérii šou Tvoja tvár má známy hlas. Zuzana, ktorá študovala operný spev, teraz trávi takmer všetok voľný čas na hodinách spevu a tanca. Plánuje zo seba ukázať to najlepšie. Ak to nevyjde, je pripravená aj na kritiku: „Keď sa človek vráti po toľkých rokoch, ľudia vedia byť zlí. Niekomu sa páči, niekomu nie. Ja už si poviem, no a čo.”

Váhala

Bývalá moderátorka šteklivých relácií Láskanie a Peříčko je na Slovensku “uväznená“ už dva mesiace. Nepredpokladala, že jej pobyt sa pretiahne na takú dlhú dobu. Priznala, že s televíziou rokovala rok a pol. Hľadali jej projekt. „Pýtali sa, či by som si niečo vedela predstaviť. Hovorila som, že hej. Ale maximálne na tri mesiace. Lebo vtedy sme tak lietali z Ameriky na Slovensko a boli sme tu cez leto. Nebol by to problém. Ale lietať hore-dole z Ameriky na Slovensko je blbosť. Potom prišla korona. Presťahovali sme sa do Španielska. Napriek tomu mi zavolali, že projekt je stále aktuálny,” vysvetlila, ako sa k nej ponuka na šou dostala. Keďže nechcela riskovať zdravie a pendlovať medzi Španielskom a Slovenskom, padla voľba zakotviť v Bratislave do konca projektu: „Nechcela som cestovať a riskovať. Tak som sa rozhodla ostať. V pokoji to tu dokončím.” Aj keď ju prípravy na šou napĺňajú, už sa nevie dočkať svojej rodiny. Tak dlho ešte od svojich detí preč nebola. Dokonca musela obetovať luxus. Zo španielskeho apartmánu sa zabývala na bratislavskom sídlisku: „Markíza mi tu prenajala dvojizbový byt. V Petržalke. Ale tým, že je taká doba, som tu sama,” povzdychla si.

Manžel ju podporil


Keď váhala, či ponuku prijať, rodina jej dodala entuziazmus. Sprvu si nebola istá, či spravila dobre: „Bola som trochu na seba nahnevaná, že som do toho nemala ísť. Na druhej strane to rýchlo ubehne, robím to naplno a baví ma to. Ale rodina mi veľmi chýba. Pristupujem k tomu tak, aby som si na obrazovke neurobila hanbu a potom odídem do svojho prirodzeného prostredia,” zasmiala sa.

Po výhre netúži

Hoci sa každý rád vidí na prvom mieste, blondínka hovorí opak. Dopraje to mladším kolegom: „Ja to víťazstvo prajem niekomu z nich. Mladých to posunie ďalej a získajú novú prácu. Moje miesto je v Marbelle pri deťoch, nie robiť nejakú kariéru.”
Prvú pesničku zaspieva od speváčky Madonny, Frozen. Ďalšie prezradiť nemôže, ale nie sú úplne podľa jej gusta: „Ďalšie premeny nemôžem komentovať, ale hovorila som si, ježiš, prečo táto pesnička, prečo nie iná? Ale vyžrebovala som si to, tak čo mám robiť. Keby som si mohla povedať, môj výber by bol jasný. Ja som chcela také staré hitovky ako Four non blondes, Cranberries, Marilyn Monroe. Také staré záležitosti.”

Zdroj: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy