eReport.sk
Baránek o Zelenskom a USA
Ján Baránek. Foto: eReport

Baránek: Ak nás niečo zabije budú to aktivisticko-novinárski nohsledi. Boh ochraňuj Európu!

Boh ochraňuj Európu! Papagájujem to už dlho. Títo vymenení aktivisti nás privedú do krachu, chudoby, straty mobility. Už som to x krát povedal. NEDÁ sa normálne existovať a nerešpektovať zákony fyziky, alebo, ak chcete, v prípade LGBT…XYZ+++, aj zákony biológie.

Zdroj: fb: Ján Baránek

Kruto doplatíme

Skrátka, nejde to. Pokiaľ sa nespamätáme, kruto na to doplatíme. Mao Ce-tung dal v Číne vykynožiť vrabce, lebo, podľa neho, škodili na úrode obilnín. V následnom hladomore zahynulo cca. 20mil. Číňanov, keďže, kvôli chýbajúcim vrabcom sa premnožili škodcovia, ktorí boli ich potravou a títo spustošili úrodu obilnín.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Odoberte mu aj mobil, lebo Slovensko z neho umrie od smiechu!
  2. Baránek o Zelenskom a USA

Proti prírode to nejde

V ZSSR napríklad, sa rozhodli, že budú pestovať bavlnu na púšti. Preto odviedli vodu na závlahy z riek Amudarja a Syrdarja. Tie, mimochodom, zásobovali Aralské jazero vodou. Čo sa však nestalo? Aralské jazero je slané jazero. Kvôli chýbajúcej vode z riek začalo vysychať. Vrstvy soľných usadenín, ktoré ostali po ustupujúcom jazere, následne vietor začal nanášať na priľahlé bavlníkové plantáže.

Rozhodujú aktivisti

Ako vieme, soľ nie je priateľom kultúrnych rastlín. A tak sa stalo, že nakoniec dnes nie je ani jazero, ani bavlna. Podobne, priatelia, to bude aj s elektromobilitou. Problém je zasa len a len politický. Dnes v EÚ rozhodujú aktivisti a tie pozostatky politikov, ktorí ešte majú rozum, zo strachu mlčia, lebo ak by vyslovili námietky, či pochybnosti, aktivistické hordy by ich zomleli.

Green deal

Takže, Green deal bude presne to, čo vrabce Mao Ce-tunga, alebo Aralské jazero a bavlna. Verte mi. Green deal totiž ignoruje zákony fyziky, resp. prírody ako takej, konštruuje nám perpetuum mobile ignorujúc termodynamické zákony.

Povrchní idioti

Ale je na prvý pohľad ľúbivý, nájde sa v ňom každý nedovzdelaný povrchný idiot a preto je aj žiaduci a vyhovujúci politikom EU, zmagoreným aktivistom a novinárom. Priatelia, Rusi nás nezabijú. Ak nás niečo zabije, budú to protoidioti, vládnuci Európe a ich aktivisticko-novinárski nohsledi. Boh ochraňuj Európu!

Zdroj: fb: Ján Baránek


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Baránek: Ak nás niečo zabije budú to aktivisticko-novinárski nohsledi. Boh ochraňuj Európu!

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti