eReport.sk
Andrej Babiš, foto:tasr

VIDEO Babišov odkaz Slovensku: Zvoľte si zvrchovanú vládu, ktorá bude bojovať za záujmy Slovákov!

Bývalý premiér Českej republiky Andrej Babiš varuje Slovensko pred vládou, ktorá by bola postavená na myšlienkach progresivizmu. Podobnou skúsenosťou si momentálne prechádza práve Česko a Babiš tvrdí, že je mimoriadne negatívna. O českom expremiérovi je známe, že má slovenský pôvod.

„Vy v sobotu v parlamentných voľbách rozhodnete, kto bude v slovenskej vláde. Či to budú politici, ktorí budú bojovať za záujmy slovenských občanov, alebo budú počúvať Brusel,“ upozorňuje Babiš.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Anna Belousovová odchádza zo snemu strany
  2. Zuzana Belicová sa zamyslela nad hodnotami, ktoré majú najväčšiu cenu
  3. Na ilustračnej snímke referendový hlasovací lístok.

Pozitívne skúsenosti s ľavicou, negatívne s pravicou a progresívcami

Poukazuje zároveň na pozitívne skúsenosti s dvomi sociálno-demokratickými premiérmi a negatívne skúsenosti s vládami po zmene mocenských pomerov na Slovensku v roku 2020. Vo videu menuje aj konkrétnych politikov. To najhoršie, čo sa nám môže stať, je vraj vláda progresívnych a liberálnych politikov.

Zdroj: Tiktok/AndrejBabiš

„Sú takí ako českí Piráti. Tí chceli, aby Česká republika prišla o právo veta. Aby o nás rozhodoval Brusel. To sú oni. Promigrantskí, zelení šialenci. A čo sa u nás deje, to sa stane aj u vás. Navyšujú dane, znižujú dôchodky, presviedčajú nás o tom, koľko máme pohlaví, chcú legalizovať drogy. A tomuto vy predsa musíte zabrániť, to si Slovensko nezaslúži,“ pokračuje Babiš.

„Mám vás rád a držím vám palce“

Slovenky a Slovákov vyzýva, aby v sobotu rozhodli čo najzodpovednejšie. „Rozhodnite v sobotu o vláde, ktorá bude zvrchovaná a bude bojovať za záujmy slovenských občanov. Prajem vám veľa zdravia, mám vás rád a držím vám palce,“ dodal Babiš.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Babišov odkaz Slovensku: Zvoľte si zvrchovanú vládu, ktorá bude bojovať za záujmy Slovákov!

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php