eReport.sk
Český premiér a líder kandidátky hnutia ANO Andrej Babiš v poslednej predvolebnej debate v českom rozhlase v Prahe v piatok 8. októbra 2021.
Český expremiér Andrej Babiš. Foto: tasr

Babiš navštívil Zemana v nemocnici: Som prekvapený, ako dobre na tom je!

Českého prezidenta Miloša Zemana v pondelok po prvý raz v nemocnici navštívil odchádzajúci premiér Andrej Babiš. Skonštatoval, že bol milo prekvapený z prezidentovho zdravotného stavu, napísal server Seznam Zprávy.

“Som prekvapený, ako dobre na tom prezident je… Musím povedať, že oproti predchádzajúcemu stavu pána prezidenta je to neuveriteľná zmena,” povedal Babiš.

Zeman mu údajne oznámil, že plánuje vymenovať za premiéra lídra koalície Spolu a tiež strany ODS Petra Fialu, ktorý by za ním mal prísť do nemocnice v stredu. Zeman však údajne Babišovi nepovedal, kedy dôjde k vymenovaniu nového premiéra.

Naposledy sa Zeman s Babišom stretli na zámku v Lánoch deň po parlamentných voľbách, v nedeľu 10. októbra. Krátko nato Zemana odviezla sanitka do nemocnice. Prezidenta preložili z akútneho na bežné oddelenie v pondelok. To mu umožňuje prijímať návštevy, i keď obmedzene. V utorok ho v nemocnici navštívi aj prezidentka SR Zuzana Čaputová.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Český premiér a líder kandidátky hnutia ANO Andrej Babiš v poslednej predvolebnej debate v českom rozhlase v Prahe v piatok 8. októbra 2021.
  2. Zuzana Čaputová (vľavo) si 16. novembra 2021 počas návštevy Prahy prevzala z rúk predsedu Senátu Parlamentu Českej republiky (PČR) Miloša Vystrčila (vpravo) Striebornú medailu Senátu PČR za Mimoriadnu starostlivosť o pravdu, slobodu, politickú kultúru a vládu práva.
  3. Český premiér a líder kandidátky hnutia ANO Andrej Babiš v poslednej predvolebnej debate v českom rozhlase v Prahe v piatok 8. októbra 2021.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Babiš navštívil Zemana v nemocnici: Som prekvapený, ako dobre na tom je!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti