eReport.sk
Chaos na konzervatívnej scéne
Ján Baránek. Zdroj: yt/eReport

Analytik Baránek varuje: Ľudia to prestávajú zvládať. Na Slovensku potečie krv!

Podľa politického analytika Jána Baránka nenarastajú iba počty nakazených, ale aj napätie v spoločnosti. Vláde vyčíta, že štát zaviedol prísne reštrikčné opatrenia, no ich vymáhanie ponechal na bežných ľudí. Týka sa povinnosti nosiť rúška v interiéri.

„Štát sa zbavil zodpovednosti, prijme nejaké reštrikčné opatrenie a jeho vymáhanie jednoducho nechá na bezbranných ľudí. Oni sú potom vystavení našej či vašej zlosti, prípadne zlosti psychopata, ktorému povolia nervy a začne to riešiť násilím. A toto bude horšie a horšie, lebo oni neprestanú a na Slovensku potečie krv,“ varuje Baránek vo svojom videu. „Ľudia to prestávajú zvládať. Už ja vidím na sebe, aká zlosť do mňa vojde, keď za mnou pribehne niekto, že nemám rúško,“ priznal analytik, ktorý sa zviditeľnil kritikou rôznych protipandemických opatrení.

Politický analytik Baránek vyčíta, že štát nechal vymáhanie reštrikčných opatrení na bezbranných ľuďoch. – Foto: fb/jan.baranek

Vytvorili tu systém, kde doslova predavačku, čašníčku, postavia proti vám, lebo tá pod hrozbou straty zamestnania bude od vás vyžadovať očkovací preukaz. To je zle. Narastá napätie v spoločnosti,“ myslí si analytik.

Rovnako tiež kritizuje tvrdenia, podľa ktorých nárast infikovaných nie je dôsledkom nedávnej návštevy pápeža Františka. „Ja mám veriť tomu, že tento nárast je spôsobený svadbami a zberom zemiakov? Časť tohto národa je padnutá na hlavu, ale fakt si myslíte, že celý národ je padnutý na hlavu? A čo tí dvaja nakazení biskupi? Tí boli na zemiakovej brigáde alebo tancovali na nejakej svadbe? No asi nie. A to ja viem iba o dvoch nakazených biskupoch,“ zamyslel sa Baránek.

Čítajte viac:

  1. Chaos na konzervatívnej scéne
  2. Chaos na konzervatívnej scéne


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Analytik Baránek varuje: Ľudia to prestávajú zvládať. Na Slovensku potečie krv!

3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre