eReport.sk
požiar na Hlbokej ulici, foto P. Ondrejech FB
požiar na Hlbokej ulici, foto P. Ondrejech FB

Aktuálne: v bytovke na Hlbokej ulici vypukol požiar, na mieste zasahovali hasiči


Ako prvý na udalosť upozornil Patrik Ondrejech vo facebookovej skupine Trnava Družba. Na naše otázky ohľadom požiaru odpovedala hovorkyňa vnútorného oddelenia krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave Lena Košťálová:“Hasiči zasahujú pri požiari balkónu v jednom z bytov na Hlbokej ulici v Trnave. V čase vzniku požiaru boli v byte tri osoby. Príslušníci z hasičskej stanice z Trnavy ich z bytu evakuovali. Osoby sa nadýchali splodín horenia, na mieste im hasiči poskytli predlekársku pomoc. Následne ich transportovali do nemocničného zariadenia.” 

Evakuovať museli aj ostatných obyvateľov bytového domu – z dôvodu ich bezpečnosti. Požiar sa podarilo lokalizovať a zabrániť jeho ďalšiemu šíreniu. 

Evakuované osoby z požiaru bytového domu na Hlbokej ulici sú podľa hovorcu Fakultnej nemocnice Trnava Mateja Martoviča ešte na urgentnom príjme: “Až ďalšie vyšetrenia ukážu, či zostanú na pozorovaní v nemocnici.”

Zdroj: Trnava Report

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Aktuálne: v bytovke na Hlbokej ulici vypukol požiar, na mieste zasahovali hasiči