eReport.sk
Podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí)
Veronika Remišová (Za ľudí). Foto: tasr

Ako Za ľudí hľadajú ľudí? Cez inzerát! Prax nutná, ale môže byť aj absolvent

Na známom pracovnom portáli svieti už niekoľko dní zaujímavá ponuka. Ešte stále koaličná strana Za ľudí prostredníctvom nej hľadá ľudí do svojho komunikačného tímu. Lákajú na plat 1 000 eur mesačne, živé prostredie a tvrdú prácu.

Politická strana hľadá členov do komunikačného tímu. Online špecialistu a komunikačného špecialistu,“ píšu vo svojom inzeráte, pričom termín nástupu uvádzajú „čím skôr“. Náplňou práce by malo byť napríklad tvorba online kampaní či pripravovanie stanovísk a odpovedí pre novinárov. „Mimoriadne zaujímavá práca, pri ktorej nikdy nehrozí nuda. Skvelý tím kolegov, dynamické pracovné prostredie,“ sľubuje strana Za ľudí v inzeráte. V informáciách o výberovom konaní zašli ešte ďalej.

„Ak sa už nikdy nechcete nudiť, pracovať v mimoriadne živom, zaujímavom a dynamickom prostredí, naučiť sa mnoho nového, spoznať zaujímavých ľudí, ale i tvrdo pracovať, hláste sa!“ Uvádzajú tiež, že pozícia je vhodná pre absolventa, no zároveň vyžadujú dva roky praxe. Od uchádzačov tiež vyžadujú, aby boli napríklad lojálni či stabilní. V čase, keď to v strane vrie a vyzerá to tak, že je pred rozpadom, ide o žiadané hodnoty. Kontaktnou osobou je Margaréta Cehláriková. V kuloároch sa o nej hovorí ako o pravej ruke vicepremiérky Veroniky Remišovej.

Veronika Remišova (Za ľudí).

Zdá sa, že Remišová potrebuje posilniť tím Za ľudí. – Foto: tasr

V kresle riaditeľa kancelárie strany vystriedala „vysáčkovaného“ Tomáša Lehotského. Cehláriková v minulosti pracovala napríklad pre ministra obrany Ľubomíra Galka či župana Juraja Drobu. „Preslávila“ sa aj incidentom, keď ju policajti načapali šoférovať pod vplyvom alkoholu. Podľa pluska.sk mala nafúkať 1,3 promile. V tom čase pracovala ako poslanecká asistentka. Svoj čin oľutovala a tak šéfke strany Remišovej tento prešľap z minulosti neprekáža.

Viac o strane Za ľudí čítajte tu:

  1. Veronika Remišová
  2. Mária Kolíková (Za ľudí).


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ako Za ľudí hľadajú ľudí? Cez inzerát! Prax nutná, ale môže byť aj absolvent

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti