tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Zuzana Belohorcová, foto: instagram

Zuzana Belohorcová má problémy! Nedarí sa jej predať luxusnú vilu

Zuzane Belohorcovej (45) na Tenerife nič nechýba. Vrásky jej však robí predaj luxusnej vily v Miami. Musela ísť dokonca dole s cenou. Nikto ju zatiaľ nechce kúpiť!

Ešte pred odchodom zo slnečnej Floridy zrenovovala Zuzana Belohorcová luxusnú vilu v Miami a ponúkla ju na predaj v prepočte za viac ako 2 milióny eur. Od minulého roka sa však nenašiel žiaden záujemca, a tak musela moderátorka znížiť cenu o ďalších 150-tisíc eur. „Necítime sa v Miami po tých protestoch bezpečne. Je tam obrovský rasizmus voči bielym,“ prezradila vtedy Belohorcová s tým, že sa sťahuje do Marbelly. Tam sa s manželom Vlastom a deťmi dlho neohriali a o pár mesiacov sa sťahovali na slnečnejšie Tenerife.

Na ostrove im nič nechýba, ale vrásky im robí predaj americkej nehnuteľnosti. „Išli sme s cenou dole, pretože sa o to nechceme starať. Teraz i keď to predávame lacnejšie, stále sme na tom dobre a vychádza to fajn. Na druhú stranu vieme, že si chceme kúpiť niečo svoje na Tenerife, preto sme znížili cenu domu v Miami,“ vysvetlil Zuzin manžel Vlasta Hájek.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zuzana Belohorcová má problémy! Nedarí sa jej predať luxusnú vilu

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku